Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk mind ilyenek, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mind ilyenek, vagy csak nekem nincs szerencsém?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki már kilencedik óta bejön (most vagyunk tizenegyedikesek), és kb. kilencedik októbere óta rohadt furán viselkedik velem. Vagy azt hajtogatja, hogy milyen csúnya vagyok, vagy tök kedves, aranyos, meg akar nevettetni, de arra is volt már példa, hogy amikor eljött mögöttem, akkor végigsimított a fenekemen.

Eddig, ha jól tudom 3 barátnője volt, de egyik sem tartott tovább 2 hónapnál. Amikor volt is barátnője, akkor is szinte állandóan engem nézett, és nem a barátnőjét, amikor mindketten ott voltunk.

Légyszi segítsetek. :( Érdemes lenne lépnem? Van esély?



2015. okt. 15. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elég egyértelmű, hogy tetszel neki. Viszont az alapján amit írtál a srác elég szoknyapecérnek tűnik, lehet csak meg akar fektetni, vagy csak addig vagy érdekes neki amíg meg nem szerzett. Persze te jobban ismered, döntsd el te, hogy mennyire bízol benne. Ha szeretnéd, szerintem van esély.
2015. okt. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az alapkérdésre pedig a válasz: nem, nem minden fiú ilyen..
2015. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a francot lépnél egy ekkora taplóval szemben?

Max. az arcába :)

2015. okt. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!