Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudnatok jo csajozos dumakat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hackerman2001 kérdése:

Tudnatok jo csajozos dumakat mondani mert ijen teren nem vagyok tul kreativ?

Figyelt kérdés

2015. okt. 15. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:

A kreativitás belülről jön, és akkor, és úgy ahogy a helyzet megadja! Erre születni kell!

Ne csajozz!

2015. okt. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan hogy "csajozós duma". Ha azt gondolod, hogy attól ha műmájerkedve (legbelül pedig befosva) elmantrázol valami szellemesnek szánt, nyilván nem tőled származó szöveget, és majd a csajok a farkadra buknak, akkor nagyot tévedsz.
2015. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Odamész, köszönsz megkérdezed hogy van meg hogy este ráér-e és elkéred a számát, aztán mész érte. Ennyi.
2015. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

- Kislány, játszunk megerőszakolósdit

- De én nem akarok

- Ez a beszéd

2015. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
hány éves vagy ? (utolsó: szakadtam a válaszododn :D )
2015. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
*válaszodon
2015. okt. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem ha nincs ötleted, akkor ne is használj mások által kitalált szövegeket. Ha komoly tartalmas és szép kapcsolatot akarsz, akkor ne már, hanem a saját eszközeiddel próbálkozz!
2015. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 dmckayals válasza:

Attól jó egy csajozós duma szerintem, hogyha őszintén tudod mondani. A valahol olvastam és megpróbálom nyekegve elhebegni szitu elég gáz, ott még egy viszonylag nyerőnek tűnő dumával is elbukhatsz. Egyébként szerintem nem kizárólag a dumán múlik. Az összkép legyen rendben. Légy határozott és magabiztos. Kicsit fel kell pumpálni az önbizalmad, elhinni, hogy meg tudsz szólítani egy lányt és tudsz vele beszélgetni. Légy kedves és nevettesd meg! Hogy hogyan? Ahogy Te tudod. Ha valakit meg akarsz hódítani, az a cél, hogy Te gyere be neki, ne egy szerep, amit eljátszol, mert hosszú távon vagy a szerep kopik meg, vagy Te, mert nem leszel önmagad! ;)

Nem lóverseny, nem kell rohanni! Kicsit elmélkedj Magadon és azon, mi az, amit Te tudsz egy lánynak adni. Lesz, akinek az kell! ;)

2015. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 István Borbély válasza:
Először tanulj helyesen írni! Az ilyen így íródik!
2015. okt. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 seniman válasza:

"Szia!Elvesztettem a számom,megadnád a tiédet?"


rossz esetben:

"Szia!Cserélünk számot?Köszi,de nekem jó a sajátom is."

2015. okt. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!