Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mitvegyek/adjak a baratnomnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitvegyek/adjak a baratnomnek masodik eves fordulonkra?

Figyelt kérdés
16eves srac vagyok es most okt.26.-an leszunk 2 evesek baratnommel.eddig ez a leghosszabb kapcsolatom es fogalmam sincs hogy mit adjak neki.meg az elso evfordulonkra meg ajandekoztam egy olyan szivecskes nyaklanccal amit felbe kell torni es egyik fele nala masik nalam van,ezt azota is hordjuk bar a medal kicsi es az fordult meg a fejembe hogy ugyanezt csak nagyobb medallal.de es emelle meg mit? 26.an nala alszok tehat meg csak itthoni meglepetest sem tudok neki csinalni.kaptam meg olyan otleteket hogy suttessek egy tortat es irassam bele h "boldog ket evesefordulot" vagy egy kozos kepet. Csoki rozsa nalam alap dolog,plussoket meg mar kapott eleget,valamu valtozatos jo lenne.esetleg vacsora valamilyen kulturalt etteremben? Valami romantikus otlet? Jo lenne legfeljebb 6-7 ezer Ft-bol kijonni.elore is koszonom a segitsegeteket.:)

2015. okt. 17. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia :)Én a barátomtól egy romantikus vacsorát kaptam:) Felejthetetlen élmény volt:) Csak ne valami gagyi étterembe vidd el :) Ja és gratulálok :) 16/L
2015. okt. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es milyen ettermeket javasolnal?:) koszonom szepen😊
2015. okt. 17. 20:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az elmenyek tobbet jelentenek mint a targyak:)
2015. okt. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyetertek:) de hogyan tudnam fokozni az elmenyt?:( Hova vigyem? Vagy mitcsinaljak?
2015. okt. 17. 21:10
 5/8 anonim válasza:

mi wellnessben voltunk második évfordulón :D kaptam egy nagy rózsacsokrot és a barátom tortát is sütött :)

diák meg mindenféle kedvezményekkel szerintem 6-7 ezerből el tudtok menni wellnessezni 1napra, mindenképp az eddigi legjobb közös program a barátommal :D

17l

2015. okt. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A feneketlen tónál van a Hemingway étterem :) mi ott voltunk,nagyon hangulatos és kedvesek a pincérek:) És még 6-700 ft ból is simán kijössz:)
2015. okt. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-7000 elírtam bocsi:)
2015. okt. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. okt. 18. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!