Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el egy srácnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy srácnak, hogy tetszik, es lehet esélyem? 14L tobbi lent

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk es kb egy honapja kezdtünk el beszélgetni. En nyolcadikos o hetedikes de korához képest érett. Azota minden este kb 3 órát chatelunk, suliba köszönünk egymásnak es minden nap megolel es puszit is adunk egymásnak.Sokszor megdicseri h jol neztem ki aznap sok puszi smylet küldd es ha ruhát vettünk kérünk egymástól kepeket. Délutánonként is van h talizunk.Nagyon rendes srac es beleszerettem de nem tudom hogy mondhatnám el neki es nem tudom h én tetszem e neki vagy csak felreertettem a jeleket?

2015. okt. 18. 14:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor kettesben vagytok fogd meg a kezét, érintkezz vele többet, ha hagyja akkor egész egyértelmű hogy tetszel neki. Beszéljetek erről.
2015. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez jo ötlet koszi...es mit mondjak nek igyertem hogyan?
2015. okt. 18. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!