Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondja el naponta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja el naponta többször is, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki Számomra csak barát, miután a barátjával/pasijával szakítottak megerősödött a kapcsolatunk. Az elmúlt egy hétben, naponta többször is elmondja, mindenki előtt, hogy "Szeretlek!" Szerintetek ezt komolyan is gondolja, vagy csak barátilag "szeret", nem szerelemmel?

2015. okt. 20. 22:02
 1/7 anonim válasza:
Szerintem barátilag szeret de azért nem árt ha megkérdezed tőle hogy hogy baráti szeretet vagy több mint baráti szeretet
2015. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát szeritnem ha tényleg szeret, akkor miért csak most hogy szakított? Szerintem csak veled kompenzálja a barátját.
2015. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem most szakítottak, kb. 3 hónapja, akkor sem miattam! A barátja (aki mellesleg az egyik legjobb barátom) szakított vele!
2015. okt. 20. 22:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy féltékenyé akarja veled tenni a volt barátját vagy valóban beléd szertett egy lány nem igazán mondja hogy szeretlek ha csak barátként gondol egy srácra .

szerintem ezt tisztáznotok kell.

2015. okt. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem és a legjobb barátnőmnek is van barátja de mégis minden nap elmondjuk egymásnak hogy szeretlek.Azért mert tényleg szeretjük egymást persze csak barátilag de jo tudtára adni a másiknak és nagyon jó erzes(legalabbis nekem) szeretem ezt tőle hallani mert tudom hogy ő tényleg szeret.
2015. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj most vettem észre hogy ez fiú -lany barátság nem lany-lany:) bocsánat akkor nem szoltam
2015. okt. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is azt akarja hogy összekapjatok a barátoddal és ezzel egyben féltékennyé is teszi.
2015. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!