Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik. Egy évvel idősebb nálam. Sose beszéltünk,csak látásból ismerjük egymást.Egyszerűen képtelen vagyok arra, hogy észrevegyen. Próbálam vele szemkontaktust létesíteni, de sose sikerül, egyszer sikerült egy pillanatra. Mindig megijedek és a földet bámulom.Utálom magam, hogy ilyen vagyok. Azt is tudom hogy nem lennék képes hozzászólni se.Mostanába mikor hazajövök az iskolából mindig sírás kerülget, hogy ma se történt semmi. Tudom, hogy nekem kéne cselekedni, de egy rakás szerencsétlenség vagyok. 15L

2015. okt. 21. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugi nem vagy egyedül 16/F
2015. okt. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem adj neki egy oerót.. de most komolyan veszel neki egy oerot és odamész és odaadod neki azt mondod hogy Szia! Ezt szeretném neked adni :) Nem kell ott semmi több hidd el észre fog venni nem kell félni nem fogja leordítani a fejedet majd ettől meglágyul a szíve és sodamegy hozzád beszélgetni is meg ilyenek, sőt ha nem mersz odamenni akkor akár egy barátnődet is megkérheted hogy menjen oda veled és ne felejts el mosolyogni :) Egybarátnőmnek ugyan ezt tanácsoltam és tényleg bevált ő még el se mert menni mellette ha meglátta megvárta amíg elmegy nehogy meglássa :D
2015. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Facebookon jelöld be, ha vissza jelölt írj neki, kérdezd meg hogy van e kedve ismerkedni. Ha eddig megvolt és így történt akkor kérdezdgesd miket szokott csinálni, találd meg azt a témát amiről mindketten hosszasan elbírtok beszélni. Arról meg hogy nem mersz ráírni,mindenképp vedd rá magad arra hogy írsz neki, elsőnek mindenki ilyen volt mint te az első ilyen szerelmi ügyeknél hogy semmit sem mert csinálni. Ha ráírsz akkor vagy jól jársz vagy szarul, de ha nem írsz rá akkor meg semmi se fog történni. Ha esetleg kérdésed van nyugodtan írj privát üzenetet. ;) 17/F
2015. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nézd a földet ,lehet pénzt is találsz:)
2015. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem vagy egyedül...en is ekkora bal fék vagyok. :( volt egy barátnőm 2 évig jártunk, amikor szakítottunk meg nem éreztem iránta akkora érzést Mint most, amikor szakítottunk mondtam neki hogy többet veled járni nem fogok...Nah attól meg hogy nem járunk osztályban találkozunk , tudom hogy meg

Érez irántam, mert ugy kiderítettem , hogy elkezdtem kavarni mas csajjal a szeme láttára, láttam rajta hogy egyre feltekenyebb lesz.. Aztán az osztályban mi ketten voltunk az utolsók... Amikor mentünk volna ki megcsokolt, es elköszönt :) en meg csak álltam egy helybe mint a f@@sz, mer ném vagyok az a tapizos fajta. Amugy 13F

2015. nov. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!