Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítsen valaki pls (? )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen valaki pls (? )

Figyelt kérdés
Hogy tudnék meghódítani egy olyan lányt aki számára teljesen közömbös vagyok? Nemrég sulit váltottam és az osztályban van egy lány aki nagyon megtetszett. Normális lány, jól néz ki, okos, és gyönyörű. És légyszi ne gyertek ezzel hogy "házi nyúlra nem lövünk" eddig se volt egyszer se hogy osztálytárssal összejöttem volna. 16/F

2015. okt. 22. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a legszarabb ha közömbös annál még az is jobb ha utál
2015. okt. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Humorérzék:)Az minden lánynak bejön,legyél a közelébe,ha lemaradsz a suliba hozzá fordulj személyesen vagy facebookon a háziért, ez már egy jó kezdet hogy másról is dumáljatok.
2015. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Próbálj beszélgetni vele, esetleg hogyha valamelyik barátjával/barátnőjével jóba vagy akkor feltűnés nélkül a közelébe kerülhetsz. A fő az hogy nem attól fog megkedvelni, hogy baromkodsz meg felhívod magadra a figyelmet (csak mondom, mert van aki így próbálkozik), légy vele kedves, vicces és kérj tőle segítséget a háziban, vagy ha lemaradtál, vagy ilyesmi.

(Tényleg elég idegesítő tud lenni, amikor valaki kérdez valamit és helyette jönnek a nagy életigazságokkal. Ha megtetszett, osztálytárs vagy nem, nincs mit tenni :))

14/L

2015. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!