Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most őszintén, pszichés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, pszichés problémáim vannak, hogyha konkrétan csak filmes karakterekbe szerelmesedek bele, a "valódi" srácok pedig csak maximum a "tetszik" kategóriáig jutnak?

Figyelt kérdés
Igazság szerint most eszméltem rá, hogy valami komoly gáz lehet, ugyanis 17 éves lány létemre még sosem voltam szerelmes egy srácba se a suliból, környékről, stb., míg átlagosan minden jobb filmből belehabarodok egy-egy szereplőbe... Fogyi nem vagyok, tudom, hogy kitalált emberek, és a film alapján az agyam által összeeszkábált személyiségükbe bolondulok bele, de akkor is egyszerűen nem bírok parancsolni magamnak, és azt mondani, hogy eddig és ne tovább. Most komolyan mit tegyek? (Aki a filmnézésről próbálna lebeszélni, annak üzenem, hogy a könyvszereplőkkel is ugyanez a helyzet sajna :D)

2015. okt. 22. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs veled. Ez teljesen általános, hogy valaki ismert emberekbe, filmek, könyvek karakterébe "beleszeret". Ez egy fajta rajongás. Amíg te is tudod, hogy ezek helyükön kezeld, addig nincs gond.

Az sem baj, hogy még nem voltál igazán szerelmes. Ez egy elég bonyolult és ritka dolog. Szerintem az a fura, aki már tiniként túl van élete több nagy szerelmén is.

2015. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Benhb válasza:

A karakterekbe azért szeretsz bele, mert ugy vannak megirva, hogy egy bizonyos tipusba tartoznak,és azon tipus tulajdonságaival felruházva helyezik el őket.

A valoságban nehéz találni olyan embereket, akik tökéletesen beillenek egyetlen egy tipusba. Általában idősebbek közt találkozhatsz ilyenekkel, akik már megtalálták a saját tipusukat és aszerint élve egyre jobban elsajátitják a tipus jellemzőit. Na meg persze a fikcionális karakterek általában átlagon felüli képességekkel rendelkeznek. A valoságban szintén ritka az ilyen.

A lényeg hogy ha szeretnél valós embereket szeretni, akkor probáld elhelyezni egy tipusba, probáld meglátni a nagyobb képet, és akkor talán megszereted őket.

2015. okt. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Balage911 válasza:
ez egy eléggé primitív válasz lesz de annyit akarok mondani hogy nem veled van a probléma
2015. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Veled semmi gond sincs.

Szerintem előző is

2017. júl. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Veled semmi gond sincs.

Szerintem előzőnek is az ugorhatott be, hogy talán inkább a környezetedben nem hozzák a fiúk / férfiak azt az ideális viselkedésformát a minimumot ami alapján imponálhatna a személyiségük.


Van egy egészségesen magas mércéd. Ha nem hagyod túlagasra menni akkor nincs belőle gond. Lejjebb se nagyon vidd, mert akkor olyan alakokkal kerülhetsz össze, hogy fúj...


Nincs veled semmi baj! Ez így jó.

Igen ezek a karakterek általában kicsit túl is idealizáltak túl tökéletesek, de amit sok helyen látok, fiatal fiúk/férfiak hogy viselkednek és beszélnek az alapján ők vannak erősen emberi minimum alatt. És sajnos nagyon sokan vannak.


Kívánom, hogy egy olyan férfit találj aki megbecsül és férfi és ember bír lenni.


30L

2017. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!