Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy és milyen szöveggel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy és milyen szöveggel menjek oda egy ismeretlen csajhoz buliban?

Figyelt kérdés
Multkor voltam bulizni,sikerült is odamennem egy csajhoz meghívni italra de visszautasított.Szerintem rosszul csináltam mert nem is néztem a szemébe meg gyors elhadartam + szerintem hülyének nézett,nem voltam annyira magabiztos.Holnap megint megyek bulizni,pénzbe fogadtunk hogy 2 csajhoz megyek oda.Mi lenne a megfelelő módszer és hogy kezdjem el a beszélgetés?Ami nehezíti a dolgot az a hangos zene de az nem lesz annyira gond,csak a kezdő szöveg,utána tudom folytatni,csak mit mondjak először?
2015. okt. 30. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:

az már nem módi, hogy távolról nézed és ha összenéztek rendesen akkor odamész bemutatkozni?


mondom ezt úgy, hogy én nem vagyok szakértője a témának, régen próbáltam (mert nem kellett próbálnom)

2015. okt. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az csak jó ha hangos a zene van okod közel hajolni hozzá

Nem a szöveg számit hanem h adod elö

Amiket irtál annak pont az ellentéttét csináld

2015. okt. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Csaj vok ea nálam általában az jobban bejön ha nem beszél a srác hanem a szemével üzenget hogy úgy mondjam meg am ha izmos vagy nyugodtan mutasd meg neki mert ez minden lánynak bejön.. Simogasd a hajat dicserd hogy milyen jol nez ki... A többinek mar magától kellene hogy jöjjön
2015. okt. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy is gondoltam hogy szemezek vele és utána odamegyek bemutatkozni. A hajsimogatás is jó ötlet,de nem tudom hogy tudnék beszéd nélkül komunikálni :D Még annyi hogy nem vagyok valami helyes pasi,kicsit pattanásos,nem a legjobb haj,de izmom az van. általában azt kapom a csajoktól hogy átlagos,ritka amelyik átlagon felülit mond szóval egy átalgos pasinak megéri bepróbálkozni jobb csajoknál? Volt multkor egy csaj aki nagyon szemezett velem de nem mentem oda mert fiúkkal volt meg egy barátnőjével
2015. okt. 30. 18:15
 5/9 anonim válasza:
En az elso komentelonek adok igazat...szerintem az a legjobb ha szemezgetsz vele es ha meg van a szemkonttaktus oda mesz bemutatkozozol hogy szia xy vagyok es nagyon csinos vagy/ nagyon szep a szemed (hasonlok)..meg hivhatlak egy italra...a haj simit meg felejtsd el!!!! Mivel minden lany 1orat szenved a hajaval nem hinnem hogy dijaznak h szetb*szod nekik azt az 1oras munkat...azt akkor csinald ha mar szexre hajlanak a dolgok...sok sikert 😊
2015. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A pasik szépsége belülröl fakad (excsajok szellemébe mondta a michael douglas) és valamenyire igaza van mondjuk azért ha 120kg van nem megy de egy átlagos srácnak simán mehet lehet nem jön össze az elsö de majd a sokadik bejön

Szerintem meg amit a csaj irt h mutogasd magad az értelmes csajoknál nem jön be nem azt mondom h ne látszon h izmos vagy de ne feszengj mert akkor meg kapod h nézd a hülye a gyurost h feszeng

2015. okt. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Jogos utso 2!
2015. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor gondoltam megsimogatni a haját vagy akár az arcát ha már biztos vagyok benne hogy vevő a dologra,de csak gyengéden,nem úgy hogy elrontsam.
2015. okt. 31. 01:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Én inkább a karját vagy a vállát fognám meg elöbb
2015. okt. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!