Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek. Szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Szerintetek ujra bejelolhetem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit nagyon meg kedveltem egyszer egymásra találtunk egy "buliban" (nem sokkal előtte szakítottak a barátnőjével) majd utána találkoztunk még egyszer, de aztan egyik napról a másikra kb eltűnt es kitörölt az ismerősei közül facebookon, pedig eléggé reményt ültetett belém, es soha nem Éreztem meg ilyet, Újból bejelolhetem? nagyon fáj ez a dolog:( es nagyon el vagyok keseredve:( (Bocsi a helyesírásért)

2015. okt. 31. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne.
2015. okt. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem tudom mar mit tegyek, mert nagyon szeretnék vele lenni..:( es olyan szep dolgokat mondott :( es nagyon kezdek összetörni..
2015. okt. 31. 23:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne jelöld be. Nagyon nyomulásnak veheti. Meg egy lánytól milyen már, hogy a fiú után lohol. Határozott válaszom, hogy NE jelöld be.!
2015. okt. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de egyszerűen sehogy nem tudom elfelejteni, tényleg mindennel próbálkoztam mar, kb mindennap sírok miatta egyszerűen ugy érzem, hogyha nem beszélhetek vele meg őrülök...:(
2015. okt. 31. 23:30
 5/10 anonim ***** válasza:

A Fb néha csak úgy 'kijelöl' embereket, de nem tudhatod, hogy most ő volt-e vagy csak a Fb


Inkább ne jelöld be

Találkozol vele?

2015. nov. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

tudom mostanában par ismerősöm eltűnt es Észre se vettem volna csak volt egy megérzésem es meg néztem es mar nem voltak ott, köztük o sem..

Hát 5km-re lakunk egymástól, de mielőtt nem ismerkedtünk meg egyszer sem láttam, az utóbbi időben is egyszer láttam, de akkor is messziről, Szóval nem igazán:(

2015. nov. 1. 14:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan jelöld vissza :)


Utána ha visszajelöl, akkor kérdezz rá, hogy miért nem voltatok ismerősök, akkor elmondja, ha baja van veled :)

2015. nov. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:) te visszajelolned?:)
2015. nov. 1. 16:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen :) előző voltam
2015. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál:) visszajelolom aztan meg látom mi lesz:)
2015. nov. 1. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!