Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S! Mit tegyek? 13L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezővválaszolló kérdése:

S. O. S! Mit tegyek? 13L

Figyelt kérdés

Van egy fiú ,aki egy időben tetszett,(en mar vagy 2 éve bejöttem neki) de már nem,de szinte tapintani lehet az érzelmeit.

Viszont van amikor olyanokat kérdez,hogy kik jönnek be nekem meg ilyesmi,valamikor meg olyanokat mond rám,hogy nincsen eszem meg ilyenek.

Mar többször is rám irt,meg egyszerre kérte el a barátnőm es az en telefonszamomat,hogy ne legyen feltűnő.

Mit tegyek?Nem akarom megbántani!De abban azert mindenki egyetérthet velem,hogy 13 évesen nem állok készen egy ilyen kapcsolatra.



2015. nov. 1. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi el fog múlni, én is sokszor át éltem már. 2 éve senkibe nem vagyok szerelmes. csak testre tetszenek a lányok 16F
2015. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez azert egy kicsit megnyugtató :)
2015. nov. 1. 22:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt h megismertem egy csajt majd évre rá összejötünk
2015. nov. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!