Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy tetszem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy tetszem egy lanynak anelkul hogy megkerdeznem tole?

Figyelt kérdés
2015. nov. 4. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Google nöi jelek

Szemez veled mosolyog esetleg köszön

2015. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokat néz téged. Mikor beszéltek dadog vagy nem találja a szavakat kicsit zavarodott. Rádmosolyog. Mindig segíteni szeretne (akár lecke vagy valami). De lehet hogy piszkálni fog, ezzel figyelmedbe akar kerülni (bár ez a fiúknál gyakrabb).

Gondolom most tetszik egy lány és arra vagy kíváncsi, hogy te is tetszel-e neki. Ha így van akkor sok sikert:) ha nem akkor bocsi.:D

2015. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokat néz. Ez a legfőbb. De attól függ milyen személyiség. Ha félénk nagyon akkor nem fog nézni.

Szóval ha félénk nehéz észrevenni, egy egy gyenge mosoly vagy pillantás is lehet, de könnyen összekeverhető!!!

Minél bátrabb annál jobbaan kimutatja. 2Es már leírta hogy az átlagos lányok mit csinálnak.

Akik extra nem félősek, azok bámulnak, köszönnök, mosolyognak, dumálnak veled, segítenek, esetleg még bókolnak is.

Sok sikert!! ;)

2015. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

normál esetben, ha a lány nem (annyira) szégyenlős:

sokat néz

mosolyog

szemez veled

ha szemeztek, akkor a néha megigazitja a haját

akár beszélget is veled


ha félősebb a lány, akkor:

néz, de próbál nem túl feltűnően, és általában rövid ideig nézni

ha ránézel/összeakad 1-2 mp-re a tekintetetek, akkor utána lenéz a foldre/elnéz másmerre ( legalábbis én szoktam ezt csinálni :D

de ezzel vigyázz, mert könnyen osszekeverhető)

de nem ugy néz másmerre, mint, mikor mondjuk körbenéz az ember a zebránál.


szóval, ha félősebb a lány, akkor sokkal nehezebb kiszurni :/



egyébként hány évesek vagytok? :)

2015. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tetszel neki, ha:

-sokat néz

-megpróbál rád nem figyelni, de nem nagyon sikerül neki(természetesen ezt nem úgy értem hogy belemászol az arcába :D)

-jóban van közös ismerősökkel

-szívesen segít, ha úgy adódik


Ha nem beszéltek:

-néz

-tartja veled a szemkontaktust

2015. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!