Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek akkor ha féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha féltékeny vagy egy lányra és összevagdostam magam? (Sztori lenn, csak erős idegzetűeknek)

Figyelt kérdés
Szóval, még úgy ismertük egymást hogy ugyanabba az edzőterembe járunk "karatézni" de én már nem járok oda... Sajnos nagyon ritkán látom mert nem ugyan abba az iskolába járunk, de legalább egy városban élünk. Tudom gyerekesen fog hangzani, de én már attól féltékenykedek hogyha ki ír egy olyan szöveget Facebook-ra hogy jó volt veletek srácok, sok szívecske mellette.... Mikor ki tesz magáról egy képet le esik az állam hogy mennyire szép. Azonban nem lehet tudni hogy van egy barátja vagy sem mert egy képe alá azt írta hogy: "Szerettelek de te el cs**e*sz*t**e**d** !! " Rá pár órára ki írt egy ilyen szöveget: "Nem semmi veletek a fizika óra srácok csak én vagyok olyan nyomi hogy ki mondom hangosan, most Y biztos féltékeny" Erre olyan hozzászólások jöttek hogy: "Elloptad a csajom te g**i többé sem vagyunk barátok" Nem tudom hogy mit tegyek, akkora egy veréb vagyok istenem... Nem merem neki bevallani hogy mi a szitu mert félek hogy lekoptat. Nem csak attól hogy lekoptat hanem hogy elmondja a barátnőinek, haverjainak, és cikizni fognak hogy: Nézzétek a csi*cs*k*á*t bla bla bla.. Ő lenne nekem az álomlány, de úgysem kellek neki.. Egyébként ha érdekelne hogy mért vagdostam magam ? Inkább mindegy is nem akarom húzni a szót úgysem érdekel senkit sem ! Mit tegyek valljam be neki vagy mi? :/ Tanácstalan vagyok. (Bocs a helyesírási hibákért, és a helyenként értelmetlen mondatokért!)

2015. nov. 6. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
jól nézel ki?
2015. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha meg nem mész oda beszélni vele, ezt fogod bánni sokáig, főleg, ha összejön mással. Én biztos nem szeretném tudni, hogy miattam vagdossa magát egy srác, arra gondolnék, hogy valami nagyobb baromságot csinál magával, ha szakítanánk. Ha meg más probléma miatt vagdossa magát, megértő lennék vele, de akkor sem szeretnék egy labilis emberkével kapcsolatot.
2015. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Fekete viszonylag hosszú haj, fültágesz mind a kettő fülemben 10mm-es... A hajam kinézete: Bal oldalt választékos oldalra fésülős, vasalom de ez maradjon titok :D A bőrőm hófehét szemem színe fekete 15 éves vagyok 170cm 60 kg, se dagi se vékony :D
2015. nov. 6. 21:11
 4/10 A kérdező kommentje:
:DDDDD xDDD
2015. nov. 6. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Na várjunk. Én vagyok féltékeny, és te ezért összevágdosod magad?
2015. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
?
2015. nov. 6. 21:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi a szarnak vagdostad össze magad? Sose értettem. Amúgy meg szerintem próbálkozz be nála. Ha nem kockáztatsz (itt azt, hogy visszautasít, vagy sem), akkor semmiképp nem érsz el sikereket. Ha nem sikerül akkor mi van? Van még 4729473 másik lány a világon aki tetszik. Az meg, ha elmondja a barátainak, akik meg ezért bas.tatnak, gyerekes dolog.
2015. nov. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Csak én nem értem,hogy te mos mire akartál kilyukadni?Mos kire és miért vagy féltékeny...
2015. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi lett veled vagy veletek?


Miért vagdostad magad? :'C

2016. jún. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
MENNY ODA HOZZÁ !!! Lehet hogy lenne nála esélyed , de te nem mész oda , és amikor észbekapnál más lenyúlja :DD az meg nem jó ! Menny oda hozzá és ha cikiznének akkor csak sz*rj rá a fejükre mert akkor te igenis BÁTOR ember vagy , és hidd el sok csaj ilyenre vágyna :DD
2017. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!