Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tehetnék, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tehetnék, ti mit tennétek, ha ugyanilyen félősek lennétek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú régóta beszélgetek vele, de csak interneten, személyes találkozó meg nem igazán jött Össze, bar mar többször említettük, hogy jo lenne. Miközben beszélgettünk en elkezdtem egyre többet érezni iránta, azt viszont nem igazán tudom o mit érez. Mostanában van, hogy egy busszal megyünk, de akárhányszor oda ér a busz ahol o föl száll en az ajulas szélen állok. Nem, hogy köszönni neki, vagy beszélgetni vele nem merek, de meg ránézni se sőt felnézni se, mindig "tanultam" amikor oda ért.. Ma is egy busszal jöttünk haza es nem mertem ránézni, de biztos vagyok benne, hogy észrevett, ma meg nem beszélgettünk interneten sem.. nem tudom mit tegyek nagyon bátortalan vagyok ennek ellenére nagyon szeretném ot élőben is megismerni:(

2015. nov. 10. 20:33
 1/4 xlAntichristlx válasza:

Nos az, hogy én mit tennék az teljesen más attól amit te tennél. Odamennék és beszélgetnék. Már volt velem ilyen. És mikor először találkoztunk odamentem megöleltem beszélgettünk...most legjobb barátok vagyunk(én fiú ő lány).

De a bibi az, hogy te nem mered ezt megtenni. Mi nem tudunk helyetted odamenni, szóval te kell intézkedj, és tudod is mit kellene tenned. Egyszóval értelmét vesztette a kérdésed.

2015. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy miről beszélgetsz vele régóta az interneten?


Hány éves vagy te és hány éves lehet ő?


Ha már az ájulás kerülget amikor meglátod a fiút, az több dolgot is jelent, az egyik, hogy nagyon élénk és dús a fantáziád, biztosan sok könyvet is olvasol.


a másik, hogy a fiút a túlcsorduló érzelmeiddel valóban nehéz helyzetbe hoztad, mert nem tudja mit csináljon ebben a helyzetben hiszen valószínűleg érzi és látja rajtad, hogy te mennyire odavagy érte és neki ezért a kisujját sem kell mozdítania.


Tehát kivetted a szelet a vitorlájából és nem is tudja, hogy hol kezdjen el neked udvarolni, hiszen érzelmileg ő neked már sokkal többet jelent mint kellene ebben az amúgy kezdeti stádiumban.


A reggeli busz biztosan nem alkalmas első igazi randevúra, tulajdonképpen a fiúnak kellett volna már lépnie és javasolni neked egy helyet és időpontot az első randira az internetes beszélgetések alatt.


Ha a srác is nagyon félénk, akkor megpróbálhatod kiugrasztani a nyuszit a bokorból egy ártatlan kérdéssel "Mond, mi lenne ha találkoznánk valahol a héten suli után?"


Ha a srácnak van egy is esze akkor megragadja az általad felajánlott alkalmat és igent mond rá.


Ennyi, többet nem is lehet írni anélkül, hogy tudnám, hogy hány évesek vagytok.

2015. nov. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hűű köszön szépen:) valóban el vehettem a feladat azáltal, hogy elmondtam neki, hogy " oda vagyok érte:D en 17 éves vagyok ő pedig 18:) amúgy mindenről szoktunk tarsalogni es tényleg mindenről Szóval bármit ide kepzelhetsz :D valóban sok könyvet olvasok ebben igazad van:dd
2015. nov. 13. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Addig az ember nem változtat a bevált, megszokott gyakorlatán amíg az úgy tetszik neki ahogy van. Akkor fog változtatni ha a jelen gyakorlat már nem elégíti ki az igényét és többet akar.


A fenti állítás igaz akkor is ha az félénkséggel párosul, de annyiban módosul, hogy aki nem félénk, az rögtön változtat ha kell, a félénk pedig addig vár amíg a változtatás utáni vágya erősebb lesz a félénkségénél.


Lefordítva a te helyzetetedre, te már egyszer legyőzted a félénkséged amikor bevallotad neki hogy odavagy érte, szerintem ez nem volt egy okos lépés de ezt azért tetted mert a következő szintre szeretnéd emelni a kapcsolatotokat ami érthető is, én azt javaslom, hogy várd meg mit lép a barátod anélkül, hogy te még több lovat adnál alája.


Ha a barátod nem lép, akkor az egyszerűen azt jelenti, hogy őt a jelen szintje a kapcsolatotoknak teljesen kielégíti amit te vagy elfogadsz, vagy tovább állsz.


Lehet, hogy már azzal lépésre tudnád "kényszeríteni" q barátod ha egyre gyakrabban nem lenne időd az internetes chat-elésre, és akkor talán venné a lapot és lépne.


Ha akkor sem lép akkor valóban az a helyzet, hogy ő nem is akar változtatni a helyzeten, valószínű, hogy még nem érett meg egy párkapcsolatra, ami persze előbb utóbb megfog változni, de hogy mikor azt még maga sem tudja.

2015. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!