Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem lenne vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem lenne vagy csak nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Élőbe is viszonylag jóban vagyunk,facebookon pedig nem rég kezdtünk el beszélgetni. De azóta úgy érzem csak ő és senki más. De komolyan azt vettem észre,hogy azokat a fiúkat akiket eddig helyesnek tartottam csak Őhozzá viszonyítom és senki nem ér fel a nyomába. Bármit megtennék azért,hogy összejöjjön és nagyon szomorú leszek ha éppen nem ír. Csak rá kell gondolnom és mosolygok is. Végre találkoztam egy normális fiúval:D Lehet azért érzem ezt mert ő tényleg más vagy már kezdek beleszeretni?

2015. nov. 13. 15:13
 1/1 anonim válasza:
Szerintem csak nagyon tetszik neked, mert újdonság és mert huhúú fiúú :D de ebből nagyon könnyen lesz szerelem:)
2015. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!