Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem igazán értem magam és őt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem igazán értem magam és őt sem, szeretem? Jelenthet ez valamit bármelyikőnk részéről? (Több lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ahoz szeretnék segítséget kérni, hogy talán rá jöjjek mit jelent ez.

A helyzet az, hogy van egy srác (19 éves) nekem sokáig tetszett de elég bunkó volt, így amilyen gyorsan meg tetszett, ki is ábrándultam belőle olyan szinten hogy látni sem bírtam. Aztán eltelt pár év és összefutottunk, már változott sokat és nem olyan mint volt, nem bunkó legalábbis velem nem. Szoktunk beszélgetni, néha találkozunk de csak beszélgetünk személyesen is. A (szerintem baráti vagy olykor) vígasztaló ölelésen kívül annyi történt, hogy egyszer elsírtam előtte magam (nem akartam de már nem tudtam vissza tartani) és ő megpuszilta a homlokom. Nem érzem úgy hogy ő bármit is akarna tőlem és azt sem tudom hogy én hogy érzek. Ezt szeretném kideríteni. És most nem azt varom el hogy ti mondjátok meg hogy én mit érzek, hanem ahhoz szeretnék segítséget kérni, hogy én hogy tudnám kideríteni? Azért nem hiszem, hogy ő tőlem bármit is akarna, mert ha az én baráti körömben vagyunk teljesen más, nem foglalkozik úgy velem, persze nem néz levegőnek, de teljesen más ha az ő baráti körében vagyunk akkor mindig figyel rám, kedves és akkor kicsit olyan is mintha érdekelném (de ez nem valószínű) mert láttam már hogy viselkedik olyan lánnyal aki tetszik neki.. Utalásokat tesz rá vagy egyből a lényegre tér, szóval innen gondolom..

A másik dolog az, hogy én is úgy vagyok vele, hogy egyszer azt gondolom de jó lenne ha együtt lennénk, vagy hogy mennyire oda vagyok érte és néha meg azt hogy hogy akarhattam én bármit is tőle, egyáltalán nem is fogott meg semmi benne és ez váltakozik.. Néha úgy érzem szerelmes vagyok néha pedig úgy hogy semmit sem tudnék vele elképzelni. Abban kb 97%-ban biztos vagyok hogy az ő részéről csak barátság, viszont szeretném tisztázni magamban a saját érzéseimet, és ez az amit nem tudom hogyan?


Elnézést hogy hosszúra sikerült. Ha elolvasod azt előre is köszönöm, ha tudsz segíteni azt még inkább.

További szép estét!


18/L


2015. nov. 13. 23:28
 1/4 anonim válasza:
Ha te sem tudod eldönteni, hogy mit érzel iránta, miért érdekel, hogy ő mit érezhet? Ha kitudódna, hogy többet érez, akkor, hogy éreznéd magad?
2015. nov. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy érezném magam, de első sorban, mimt leírtam pont az érdekelne hogy én mit érzek kicsit pontosabban az hogy hogy derítsem ki hogy érzek-e valamit. Aztán ha magamat helyre raktam és az eredmény az lenne hogy én érzek valamit iránta, akkor megpróbálnám kideríteni, hogy ő hogy hogy érez de előbb magamban kell tisztáznom csak nem tudom hogy tehetném.
2015. nov. 13. 23:48
 3/4 anonim válasza:

Bocsi, csak nehezen értelmeztem, hogy valójában mit is szeretnél. :P

Tehát azt szeretnéd megtudni, hogy Te hogyan érzel a srác iránt.

Mikor tetszik valaki, többet gondolunk rá, hirtelen nagyot dobban a szívünk, mikor meglátjuk, és sajnos sokszor idiótán viselkedünk előtte, könnyen zavarba hoz akár a jelenléte is. Lehet, hogy csak azért próbálod elhitetni magaddal, hogy nem tetszik, mert úgy érzed, hogy ez nem kölcsönös/úgyse működne/esetedben:emlékszer a régi énjére, arra, amelyik inkább taszított.

2015. nov. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semmi gond, nem biztos, hogy érthetően fogalmaztam a kérdésben. :) Jelen pillanatban úgy érzem hogy szerelmes vagyok belé, de viszont volt már ilyen és nem tudom meddig fogok így érezni mért az is lehet, hogy ébredés után nem így lesz. De az is lehet hogy sokáig így fogok még érezni. Elő fordulhat hogy valóban csak azért szeretném magammal elhitetni mert úgy érzem esélytelen. Emlékszem a régi énjére és mióta beszélünk szóba is hoztam neki és ő is emlékezett mindenre és mindenért bocsánatot is kért és hogy sajnálja nagyon, ha vissza csinálhatná akkor más lenne.


Köszönöm a válaszod jelen pillanatban sokat segített. :)

2015. nov. 14. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!