Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szoktatok gyk-n beszélgetni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok gyk-n beszélgetni?

Figyelt kérdés
jött már össze valaki?

2015. nov. 16. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam, jött már össze, igen.
2015. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar olyan ismerosom akik itt jottek ossze es egyutt vannak :)
2015. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagy ritkán, ha rám írnak.

Nem, de nem is volt célom.

2015. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és normális válaszokat! Kedvesek vagytok!
2015. nov. 16. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is beszélgettem már, és jöttem is össze lánnyal. De már lassan több ideje vége, mint amennyit együtt töltöttünk.
2015. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
pont ugyanez a helyzet velem is mint az 5.-el
2015. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Beszélgettem már itt három lánnyal mindháromból barátság lett egyikkel hamar összebalhéztam mert csak akart és akart de ő adni nem adott semmit, berágtam, beszóltam neki és ő volt megsértődve.


A másik lánnyal 2-3 hetente beszélünk órák hosszát, ő messze lakik egyetemre jár, dolgozni jár mellette még sportol is kevés ideje van. Vele azért nem jöttem össze mert van barátja, de időként jó vele beszélni mert egy hullám hosszon vagyunk.


A harmadikkal amikor elkezdtem beszélgetni kiderült hogy a szomszéd településen él, még aznap megbeszéltük hogy este találkozunk, nem volt képcsere csak nagyjából leírta milyen a haja színe meg milyen ruha lesz rajta és hogy pontosan melyik padon fog ülni. Amikor megláttuk egymást eléggé meglepődtünk mert igaz sosem láttuk egymást pedig mindketten a környéken nőttünk fel de ritka jól kijöttünk. Szerelem nem lett a dologból pedig nagyon csinos és szép lány meg engem is helyesnek tart de arra rájöttünk hogy haverok nagyon jól kijövünk egymással. Igaz másfél éve de igazi jó barátok lettünk. Én nem érzek iránta szerelmet ő sem érez irántam semmit csak barátságot, rendszeresen vagyunk egymásnál, volt amikor lekéste az utolsó buszt én meg már ittam így hazavinni sem tudtam már így akkor nálunk aludt és mondta aludjunk egy ágyban elvégre fiú lánynál akár barátok ebbe nincs semmi. Nem volt semmi szex meg összebújás csak jót nevetgéltünk és aludtunk. Simán átöltözünk egymás előtt, sokan azt hiszik hogy már évek óta egypár vagyunk mert úgy viselkedünk kb. Nálunk működik a barátság.

2015. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!