Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam meg neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban most jöttem új lány vagyok 7.-ben.

Nos ,az van ,hogy a fiú bevallotta nekem ,hogy tetszem neki és szertné ha elmennék vele moziba,gondoltam miért ne el is mentem,jó volt.

Ez volt két napja, most is írt ,hogy nagyon jól érezte magát első randiján....

Én arra gondoltam,hogy ez csak egy jobb barátság lenne nem egy olyan kapcsolat...

Hogy mondjam meg neki nem akarom megsérteni.. Vagy várjak míg megkérdezi,hogy érzek és akkor mondjam meg neki?

Amúgy nagyon aranyos és kedves jó humorú,de én nekem arra nincs időm én tanulni szeretnék a Fiúk ráérnek úgy gondolom...


14/l 14/f



2015. nov. 16. 22:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsii nem 7.-ben hanem 8.-ban
2015. nov. 16. 22:34
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, túléli! Nem te vagy a hibás.;-) Ne várj vele semmiképp! 15F
2015. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát,de nem akarom tönkre tenni a barátságunkat, valahogy csak rá lehet vezetni,úgy hogy nem mondom ki vagy nem is tudom :S
2015. nov. 16. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed nem is tudnál beleszeretni(ezt nem nehéz valakiről megállapítani, legalábbis nekem), mondd meg neki, minél előbb. Ne hitegesd, azzal hosszú távon rosszabbat teszel. Ritka a fiú-lány barátság, ha tetszel is neki, amit bevallott, ez már nem lesz ugyanolyan.

A suli mellett pedig nyugodtan lehet barátod, ha csak ezen múlik. Amilyen a gondolkodásod(lejött ebből), nem hiszem, hogy emiatt romlanának a tanulmányi eredményeid. A barát/barátnő szerintem jó hatással van a tanulásra is, mivel ad egy motivációt. Öhm... osztálytárs... hát... nem biztos, hogy célszerű. Ha netán összevesztek, aztán fél napig együtt kell lennetek, na az nem jó. Inkább ez az, amiért lebeszélnélek róla. 17/L

2015. nov. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben értem,köszönöm a válaszokat! :)
2015. nov. 17. 06:07
 6/7 kopika23 válasza:
Őszintén gratulálok,nem soknolyan lány van,mint te,sokaknak nem számít a tanulás. Ezért most kapsz egy virtuális tapsot!:-) :-) :-)
2015. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm,de szerintem ennek alapnak kéne lennie. :/
2015. nov. 19. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!