Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondhatnám el neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondhatnám el neki mennyire szeretem? (Nem egyszerű "tetszik egy csaj téma)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy lány akit évek óta szeretek, számomra ő a legfontosabb. Fontosabb mint anyukám, apukám. Akár el is szöknék vele ha azon múlna. A bökkenő az hogy az illető az első unokanővérem :/ Na itt kezdődik a baj, hogy neki hogy közöljem ezt? Tudom ez beteges, és nem helyes, meg ott a vérfertőzés is...tudom, de nem érdekelnek engem ezek. Azt mondhatjátok hogy ez csak egy gyerekes dolog, majd kinövöm, nem már kiskorunkban is (8-9) évesen is vonzódtam már hozzá, majd ahogy nőttünk beleszerettem úgy 12 évesen. Most 15 éves vagyok, és ő is 15.

Köszönöm a válaszokat.



2015. nov. 19. 20:07
 1/7 eznemlényeges ***** válasza:
Ha igazi szerelem, nem nagyon fogod elfelejteni, csak akkor ha valaki más lép az életedbe. Próbálj meg közeledni felé, figyeld a jeleket, és egyszer majd mondd el neki.
2015. nov. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én léptem már, sokat alszok vele, olyankor össze vagyunk bújva, de úgy teszünk mind a ketten reggel mintha mi se történt volna. Én nagyon szeretném őt.
2015. nov. 19. 20:12
 3/7 eznemlényeges ***** válasza:
Akkor mondd el neki, de legyen egy kibúvód, elég gagyin hangzik de pl.: elmondod hogy szereted, ő ezt nagyon nem érti, akkor mondod hogy úgy mint egy testvért(valahol, nálatok,náluk). De elmondhatod úgy is , hogy valami romantikus helyen, hogy te szereted, közben megfogod a kezét, s majd meglátod, ő mit szól hozzá. És ha úgy tesz, hogy mintha semmi nem történt volna, akkor hozdd fel, hogy milyen jó volt vele aludni , nem kell egyedül aludnod stb.
2015. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Hát akkor ehez bátorság kell. Nehéz ez nagyon.
2015. nov. 19. 20:18
 5/7 eznemlényeges ***** válasza:
Tudom , nekem is tetszik egy lány, én is elszeretném mondani neki, de hát.... Elszáll a bátorságom, hogy ha elveszítem, én teljesen magamba zuhanok...
2015. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te amúgy hány éves vagy?
2015. nov. 19. 20:26
 7/7 eznemlényeges ***** válasza:
15
2015. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!