Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy egy fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy egy fiúnak tetszem e?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytátsam. Nem akarok járni vele v valami csak szeretném tudni. Párszor már észrevettem hogy mintha nézne

Mikor nem jött iskolába tőlem kért el egy füzetet hogy átírja a doga előtt.

Házit is kerdezett már párszor szünetben.

Emígy nem szoktunk beszélgetni.

Vélemény? Kérlek segítsetek



2015. nov. 19. 21:06
 1/5 eznemlényeges ***** válasza:
Sokat néz rád, próbál a közeledben lenni, sokat beszélni veled. Persze ha félénkebb akkor csak nézni fog.
2015. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már bocsi de csak barát. egyb. Hány évesek vagytok?
2015. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Néha pedig kicsit furán néz

Nem is szeretnék mást csak hogy egyszer jó barátok legyünk de azért szeretném tudni. Mást nem

2015. nov. 19. 21:17
 4/5 eznemlényeges ***** válasza:
Igen, csak ha jó barátok lesztek, akkor ó elfogja mondani neked, te lekoptatod, összetöröd a szívét, szóval ezt a barátságotok elején közöld vele
2015. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem az egyik fiú osztálytársam bevallotta, hogy tetszem neki...kb 2 órahosszát voltunk kettesben és a végén csókolóztunk, de a suliba semmi nincs, olyan mint volt, még talán kevesebbet is néz engem. Szoval vannak fura fiúk, akik nem tudják kimutatni, vagy nem akarják.
2015. nov. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!