Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy mit is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy mit is érez irántam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel fél éve találkozgatom. Én gátlásos visszahúzódó típus vagyok sajnos fiú létemre de ez a lány még is elindított a változás útján. De most teljesen megkeveredtem mert fogalmam sincs hogy hogy is állunk. Nem tudom sajnos feltételezni hogy egy ilyen szép lány belém szeretett volna de vannak ilyen jelek meg kívül állók is ezt suttogják. Mindennap beszélünk, heti 4x találkozunk. Szinte mindig ő keres, már reggel ő kelt az sms-eivel rendszerint. Ha együtt vagyunk mindig néz, hajával játszik, teljesen megbolondúl olykor mintha nem lenne magánál olyan boldognak tünik sokat hülyéskedik, mindig kérdezgeti hogy mit csináltam kikkel voltam, sokszor felhív és csak úgy félórákat beszékünk, ha a vizsgája sikerült egyből engem hívott elsőnek fel, mindig találkozókra hív, mindent elmond magáról szinte, ha nem becézgetem már kikéri magának, a dolgaimról úgy beszél mintha az övé is lenne viccelődve mindig, ajándékot is vett már nekem alkalmakra, ha látunk egy szerelmes párt azt mondja nézd milyen aranyossak, van hogy többesszámban említ minket jövőbeli dolgokkal kapcsolatban, mindig meg akar felelni a véleményemnek, ha dicsérek egy hajviseletet volt hogy másnap olyat csináltatott... Kétértelmű mémeket meg üzeneteket küld. Stbstbstb. Ezek elég egyértelműnek tünnek és az ismerőseim szerint azok is. Azonban vannak olyan a dolgok is amiért mégse tudom hogy mi ez az egész: mindig ecseteli hogy kik udvarolnak neki, sokszor az exét felhozza példának pedig tudja hogy nem szeretek erről beszélni, sokszor elmondja hogy nem tudja lesz e neki szerelme valaha, hétvégente mindig bulikba jár a barátnőivel és sose kérdezi hogy én mit csinálok majd(szinte mindig csak péntek meg hétköznap talàlkozunk), sok fiúval beszélget a facebookon, néha mondja hogy randira hívta ez vagy az, volt olyan is hogy láttam egy másik fiúval, este sose keres csak reggel meg délután, ha én keresem smsben nagy ritkán akkor mindig hamar el hal a beszélgetésünk nem tart szóval(bár lehet nekem kéne erőszakossabbnak lenni itt is mert már unja hogy mindig ő irányít) stbstbstb. Néha azt gondolom hogy szerelmes belém és bókla vagyok aki fél lépni nehogy felsüljön, néha pedig azt hogy ez egy nagyon erős barát zóna és csak és ilyen hülye közhelyek miatt mint hogy csillog a szeme meg amiket fent is leírtam, többet képzelek ebbe az egészbe mint ami van és ennyi az egész.... rákérdezni nem akarok..

Szerintetek?



2015. nov. 21. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Fuuu ez eleg nehez eset. En, ha nem lennek bele szerelmes, tutira nem csinalnek ilyen dolgokat egy diuval. Viszont minden ember mas. Lehet hogy ez a lany egyszeruen nem erzi, (vagy csak fiyelme kivul hagyja) milyen felteertheto jeleket kuld. Ahogyan leirtad, en eleg nyitott szemelyisegnek tunik szoval nem mernek ra merget venni, hogy komolyan akar-e valamit. Sajnos nem igazan tudok mit tanacsolni :(
2015. nov. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm a válaszod:/ örülök hogy nem csak én nem igazodok ki a helyzeten, van ismerősöm aki azt mondta hogy csak féltékennyé akar tenni, lépésekre akar sarkallni azokkal a negatívumokkal amiket leírtam (csak ezzel pont visszafog..) van aki szerint viszont ő maga sem tudja mit akar mert vívódik valószínűleg belémszeretett viszont lehet hogy nincs meg a testi vonzalom...
2015. nov. 22. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!