Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik nekem és én is neki, csak barátnője van . Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
csak nem ülhetek ölbe tett kézzel, minden nap beszélek a fiú val és nem tudom mit tegyek

2015. nov. 22. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit.Kivárod még szakítanak.
2015. nov. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha soha ne szakítanak?
2015. nov. 22. 19:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál....egyébként még tinik vagytok még azért sok minden áll előtetek aztán ki tudja
2015. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lehet
2015. nov. 22. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd! Miért az kell, akinek már van barátnője? Miért nem jó olyan, aki még szabad? Undorító dolog azt várni, amikor két ember szereti egymás, hogy hátha szakítanak. Nem bántani akarlak, de te sem örülnél neki, ha megpróbálná valaki elszeretni tőled a párodat, vagy arra várna, hogy mikor szakítotok már. Biztosan találsz majd valaki olyat helyette, aki szabad. :)
2015. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szállj be harmadiknak!
2015. nov. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5-ös:Szerinted direkt tetszik neki?Nem ő irányítja az érzéseit...velem is volt már ilyen,és hidd el,nagyon rossz érzés.

Szerintem 2 lehetőség van.Vagy megpróbálod elfelejteni(bár nem jó,ha erőlteted az elfelejtést,majd magától elmúlik,ha kell),vagy pedig marad minden úgy,ahogy van.Ugyanúgy beszélgetsz vele meg minden,aztán legfeljebb,ha szakítanak,akkor elmondod neki az érzéseidet,hátha sikerül közelebb kerülnöd hozzá :) De amíg együtt vannak,addig ne kavarj be :) Az is érdekes,hogy a fiú akkor minek van együtt a barátnőjével,ha tetszel neki?Teljesen ugyanez volt nálam is...szerencsére már vége :)

2015. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Most miért kell letámadni azért, mert azt írtam, hogy undorító dolog arra várni, hogy mikor szakítanak a barátnőjével és ellenkező esetben neki is rosszul esne? Egyáltalán nem ítéltem el! Csak megírtam a véleményemet, mivel azt írta, hogy nem ülhet ölbe tett kézzel, arra következtettem belőle, hogy valahogy el akarja hódítani a srácot, mivel a lányoknál ez azt szokta általában jelenteni, ezért írtam, hogy hagyja ha van barátnője. De úgy látszik, hogy ilyen kérdésekre csak olyan választ lehet írni, hogy hogy várja ki amíg szakítanak, vagy hogy hogy hódítsa el mástól. Jó tudni, hogy itt tart a világ :( Egyébként ha végig olvastad volna, láttad volna, hogy nem szóltam le, hanem írtam neki a végén, hogy biztosan talál majd idővel olyat, akit megszeret és szabad.
2015. nov. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem akartalak leszólni,bocsánat.Csak azért írtam,mert tényleg nem tehet róla...és az a baj,hogy ez,hogy majd úgyis talál mást..ez sajnos nem ilyen egyszerű :( Ráadásul amikor az ember szerelmes,hiába akármilyen rossz tud lenni,azért mégis csak nem a legrosszabb érzés,és lehet nem is akar kiszeretni belőle :) Amúgy én nem mondtam,hogy hódítsa meg,csak annyit,hogyha esetleg majd szakítanak,és már nincs semmi,akkor már a fiú szabad,tehát simán megmondhatja neki :)
2015. nov. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
a tinédzserek és a primitív "szerelmi" életük...örüljetek, míg ez a legnagyobb problémátok. :D
2015. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!