Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Bármit csinálok vagy mondok az egyik fiu osztálytársam vagy utánoz vagy röhög rajtam vagy azt mondja hogy fogyatékos vagyok( ezt néha mondja,és ha mondja akkor sem értem hogy miért, sokkal jobb tanuló vagyok mint ő, és nyugodtabb vagyok mint ő)És folyton néz, amikor leveszem a hosszú ujjúmat, akkor bámul és mosolyog. Hogyha kérdez tőlem valamit akkor egyfolytában vakarja a hátát, mosolyog, a másik kezével mutogat, és dadog.

Miért viselkedik így?

Tetszek neki?



2015. nov. 23. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki, de elég gyerekes srác lehet ha így viselkedik... :D
2015. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bejössz neki. Csak baromi gyerekes...

Volt egy ilyen haverom általános suliba, állandóan ugyan ezeket csinálta és szerelmes volt a csajba évekig.

2015. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Amikor dadog akkor gúnyold ki, há dididadada. XDDDDD
2015. nov. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2015. nov. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!