Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit eszik ezen a lányon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit eszik ezen a lányon szinte mindenki? A barátnőm, nem akarok ellenségeskedni, csak kíváncsi vagyok, hogy ez most a legújabb ideál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval, mint említettem, a legjobb barátnőmről van szó, akit imádok, és ezzel a kérdéssel nem akarom őt megbántani, de annyira kíváncsi vagyok. (meg bevallom, kicsit féltékeny is. :)


Annyit kell tudni róla, hogy deszka... tényleg. Se melle, se feneke, se combja... pedig mindenhol azt fújják az emberek, hogy "az igazi férfiak igenis azokat kedvelik, akiken van mit fogni!".

Aztán úgy káromkodik, mint egy kocsis. Minden második mondatában szerepel egy "*@**meg", vagy egy "**rv@"

Olyan rendetlen, és szemtelen, még velem is, hogy hihetetlen... néha kissé elviselhetetlen. Ritkán bunkózni is szokott, vagy ahogy ő mondja, "köchög ember vagyok".

Nagyon verekedős, de csak akkor, ha valaki odaszól neki, vagy annak, akit szeret. Egyszer, mikor összevesztünk, tapasztaltam az erőnlétét...

A külsőhöz még annyit, hogy szemüveges, és nagyon hosszú szőkés haja van, barna szeme. Vannak jó pillanatai, nagyon kedves tud lenni, meg vicces, de valamiért nem érzem őt túl szeretetteljesnek. Eddig mindig csak én öleltem meg, ő sosem ölelt még meg...

Szóval, a felsoroltak közül mi tetszik az összes fiúnak a sulinkban? Tudom, ez emberfüggő, de egyszerűen annyira érdekelne, hogy miért van ez.

És igen, van bennem féltékenység is, hisz az összes eddigi szerelmemnek (mármint nem jöttem össze semelyikkel sem, csak bejöttek) mint kiderült, csakis ő (barátnőm) jött be.

De könyörgöm; olyan válaszokra nem vagyok kíváncsi, hogy féltékeny vagyok, mert én is nagyon jól tudom, hogy az tudok lenni.

Köszönöm a válaszokat, sziasztok! :)

(és bocsánat a hibákért. :DD)



2015. nov. 24. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak közül én azt sem értem, neked melyik tetszik. Nekem egy olyan lány kell, aki ennek full az ellentéte. Szeritem senki nem eszik ezen semmit, hogy válaszoljak. Max te, és aki hozzád hasonlít.
2015. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kocsmába meg ilyen helyekre tökéletes társaság :D am.kit érdekel,hogy deszka? Hülyülni teljesen jó.

Mellesleg,ha gondolod.....;)

15/F

2015. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első, nekem igazából semelyik. Arra vagyok igazándiból féltékeny, hogy mindenkinek ő kell. ;)
2015. nov. 24. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Na jó ezt inkább végig se olvasom, mert csak ideges leszek tőle. A mi sulink is tele van ilyen kis görcsökkel, egy-kettő nagyba jópofizik az én barátommal is, (de csak addig amíg még van arcuk), egyszer kerüljön valamelyik a kezem közé...

Egyébként az igazi férfiaknak tényleg az igazi nőies nők jönnek be jobban, de gondolkozzunk el egy kicsit. Ez a TINI párkapcsolatok kategória. Nagyon kevés olyan tini van aki nem néz ki annyira irritálóan hogy első pillantásra ne akarnám felrúgni. És hogyan beszélsz itt igazi pasikról, mert ezek a kis pávák, akik 16 évesen úgy néznek ki mint egy 10 éves leokémiás, nem mostanában lesznek igazi férfiak. Ne haragudj hogy itt szidom a korosztályodat, de sajnos eléggé egy korcs nemzedék. Tisztelek a kivételnek. De hidd el, egy igazi pasinak majd te fogsz tetszeni, nem a deszka barátnőd. Ő meg majd ellehet a kis emos páva barátaival amíg eret nem vágnak.

Bocsi a durva stílusért, biztos lepontoztok, vagy le lesz tiltva válasz, de azért remélem előtte még elolvasod, lehet hogy most ő jön be a kisfiúknak, de te majd találsz egy igazi férfit, akivel sokkal többre fogsz menni. Csak várj türelmesen.

21/L

2015. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Figyelj, én is nagyon jól tudom, milyen a korosztályom, nem kell bemutatni. :DD

Egyébként nem mondasz hülyeséget, és nem pontoztalak le.

2015. nov. 24. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!