Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti szeretitek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szeretitek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik, de nem merem neki elmondani. Attól félek hogy visszautasít. Arra lennék kíváncsi, hogy a fiúk szeretik ha a lány kezdeményez? Ha véletlen nem jönne össze akkor ugyanúgy tekintene rám mint azelőtt? (Barátként)

2015. nov. 25. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem olymindegy hogy a lány kezdeményez-e, de igazából természetesen könnyebb az, én szeretem. Azt hogy utána ugyan úgy néz-e majd rád azt nem tudom biztosra mondani, hiszen ki hogy van ezzel. Van aki utána is úgy néz rád, van aki nem tud úgy tekinteni utána rád és tönkremegy a barátság.
2015. nov. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezért félek elmondani, mert tönkremehet a barátságunk. Mindig beszélünk. Mindig ő ír rám. Ez jelenthet valamit?
2015. nov. 25. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha bejössz neki, akkor Te könnyíted meg a dolgát, ha nem
2015. nov. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Ha nem, akkor meg vagy rossz lesz, vagy nem a kapcsolat. Attól függ milyen a fiú.

2015. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki de van aki elhajtana miatta egyénfüggő
2015. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szeretjük, ha a lány kezdeményez, igen.
2015. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!