Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet minden érzelmet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet minden érzelmet kitörölni hogy ne érezzek semmit? Utálok mindent ami szerelemmel kapcsolatos, de már egy fél éve szerelmes vagyok és gyűlölöm, hogy tudom kitörölni az érzelmeket?

Figyelt kérdés
2015. nov. 26. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Én már megtettem! :3 Nagyon jó ötlet, sokkal szabadabb leszel, szóval megéri. Hogyan csináld? Hát, egyszerűen ezt be kell beszélned magadba és meg kell tanulnod nem foglalkozni vele, végül képzeld el az érzést, mint egy tárgyat és törd szét, de nagyon durván, aztán bele a tűzbe. És erre gondolj folyamatosan, sokáig, hidd el, hogy elpusztult az érzés. Addig valamivel vedd át a helyét, például a gyűlölettel. Nézz szét a világban, hamar gyűlölni fogsz és ne fogd vissza! Ez elpusztítja a szerelmet, utána meg a gyűlöletet vissza tudod nyomni minimum szintre. Nem lesz könnyű és kellemetlen amúgy, de hidd el, hogy ha sikerül, akkor sokkal jobb lesz! Sok sikert! :)
2015. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogyan
2015. nov. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Vodka, Jó sok Vodka...
2015. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért szeretnéd kitörölni??
2015. nov. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!