Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti szeretitek, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek, ha egy lány bókol nektek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, de még sosem beszéltünk. Valahogy szóba akarok állni vele, hogy észrevegyen. Egyszer egy fél másodpercre összetalálkozott a tekintetünk, de rögtön elkaptam a fejem sajnos. Utána a szemem sarkából láttam, hogy visszanézett mégegyszer... Ez a mi "nagy" kapcsolatunk. :D Ha egy gyakorlatilag látásból ismert lány csak úgy spontán mond valami bókot egy viszonylag tartalmasabb beszélgetés után, például megdicséri a szemeteket (szerintem tényleg gyönyörű szeme van :'D), akkor az hogy esik nektek? Nem akarom folyton ontani a bókokat, nehogy úgy érezze, csak úgy mondogatom, de nem gondolom komolyan, ne tartson nyomulósnak, meg ha esetleg én is tetszek neki, ő is teperjen már, ne csak én. Egy néha-néha eljetett, apró dicséretről mit gondoltok?

2015. nov. 26. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi probléma nincs vele. Amúgy hány éves vagy?
2015. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire veszi a bókot. Nekem is bókoltak már, mégsem volt az az első gondolatom hogy járni akarna velem.
2015. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor valaki tanácstalan (lány), hogy előrelépjen a kapcsolata érdekében (mert mondjuk a fiú megrekedt és nem mer közeledni), erre szoktunk gondolni, mikor azt mondjuk, "adj neki jelet, bátorítsd". Így kell célozni, így kell bátorítani, hogy tovább merjünk közeledni a lányhoz, ilyenekre van szükség. Ebből érezhető lesz, hogy a lány is szeretné, nem tartja nyomulásnak a srác közeledését, szóval igen, ez egy jó ötlet. :)
2015. nov. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mark990728 válasza:
Szerintem úgy kéne beszélned kéne vele mintha barátok lennétek hallgasd hogyan beszél veled
2015. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!