Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit reagálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő... anno egy bál nyitótáncán jöttünk össze a barátommal , most már két éve együtt vagyunk. Kértem, hogy menjünk el idén arra a nyitótáncra megint, de ő nem szeretett volna táncot tanulni... Viszont a kisebbeknek kötelező egy másik nyitótáncot táncolnia ott a bálon, és mondták a nálunk nagyobbak neki , hogy egy lánynak nem jutott pár és táncoljon vele, és ő ezt elfogadta... de ez engem tökre zavar mert velem nem akart eljönni nyitótáncot tanulni , de elvileg "kötelezőségből " elmegy a másik nálunk csak másfél évvel fiatalabb lánnyal táncolni, és a nyitótáncra így szombatonként három órát kell majd táncolni tanulnia azzal a lánnyal. Én meg féltékeny vagyok :(, mert nem nagy a korkülönbség és mi is anno így jöttünk össze és ez most azért zavar , hogy velem nem akart de mással elmegy elvileg "kötelességből" . Titeket is zavarna ? Megkérhetem h ne menjen el a lánnyal ? Mi a véleményetek az egészről ? Igazam van ?

2015. nov. 28. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha kötelező,akkor ne legyél féltékeny! Lehet ,hogy elvileg ő se szeretne menni a bálra,csak neki is muszáj volt ezt megtennie/elfogadnia! Ha nagyon zavar,szerintem elmondhatod neki:) És ez megérthető amúgy,hogy féltékeny vagy....Legfeljebb ha össze jönnek,kikaparod a szemét:D De biztos nem fognak,nyugi!
2015. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te meg gyere és táncolj velem. ;)
2015. nov. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. nov. 28. 19:27
 4/5 anonim ***** válasza:

passz , de ha 2éve együtt vagytok ismered annyira a barátod h megbizhato e vgy sem , ha igen akkor mennyire , és nincs ok a féltékenységre ha megbizhato

ha meg szokimondo v mond meg neki h zavar , majd mond rá vlmit

2015. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem semmiképp ne enged meg neki,hogy más lánnyal táncoljon. A tánc miatt elég "intim" közelségbe kerülnek(közel állnak egymáshoz,megfogják egymás kezét,szemkontaktus stb.) szerintem egy ilyen hosszú kapcsolat után igazán elvárhatod a párodtól,hogy ilyen közelségbe csak veled kerüljön.
2015. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!