Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok segítségre lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok segítségre lenne szükségem. Valaki esetleg adna néhány tanácsot hogy mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és az a helyzet hogy az életvitelem megint kezd mély zuhanórepülésbe kezdeni,megint kezdek oda jutni mint tavaly ilyenkor hogy csak egy rakás szerencsétlenség vagyok főleg értve itt lányok,és bármiféle emberi kapcsolat terén,ami inkább a gondom az a lányok.Pedig nem vagyok tapasztalatlan a szerelem és egy kapcsolat terén sokszor én adok tanácsot ilyen téren embereknek de most mégis nekem van rá szükségem.Természetesen mint minden fiúnak nekem is szükségem lenne egy lányra és nem is a kínálattal van a baj hanem hogy már megint kezd fogyni az önbizalmam pedig hónapokkal ezelött én voltam a legboldogabb ember most meg talán a legszomorúbb.Rátérek a lényegre,egyszerűen nem tudom hogy írjak annak a lánynak aki tetszik pedig nem egyszer jártam már sikerrel mégse megy,és a gond szerintem nem az hogy gyáva vagyok hanem az hogy van egy lány akit hónapok után sem bírok elfelejteni,hiányzik és még mindig túl sokat gondolok rá,egyszerűen számomra Ő volt az értelme az életemnek de elveszítettem és nem tettem ellene semmit.Hiába próbálok más lány után nézni egyszerűen valami gátol hogy ismerkedni próbáljak egy olyannal aki tetszk.Mindig úgy vagyok magamban hogy holnap tényleg ráírok és 2 hét múlva is ugyanezt mondom de semmi,egyszerűen nem megy mert érzem legbelül hogy másra lenne szükségem akit talán már soha nem kaphatok meg újra :( Voltam már többször szerelmes de a legutóbbi barátnőm az egyszerűen egy olyan lány volt... van nála szebb és jobb de valami különleges volt benne már elsőre is amilyet még senkiben sem láttam.És ezt nehéz elfelejteni.De visszatérve,hogy és miként írjak annak a lánynak aki tetszik? Hogy küzdhetném le ezt a gátlást amit ez vált ki amit leírtam? Félek az újabb csalódástól,hogy küzdhetném le?

Annak aki elolvasta és segít köszönöm a fáradozását előre is.


2015. nov. 29. 11:26
 1/3 anonim válasza:
Nos, én úgy látom, hogy még nem állsz készen egy új kapcsolatra. Felesleges addig írni a neked tetsző kisjánynak', ha egyszer az előző kedveske van a fejedben. Nem baj, ha most elérhetetlennek látszik bármi is, legyél türelemmel. Ne siess! Megtalál. Vagy az ex ismét, vagy egy olyan, aki tényleg érdeklődik irántad. Azt megérzed. S akkor már nem fogsz vacillálni, h. írj-e neki, vagy sem. Egyébként senki nem érti ebben az országban, de legkönnyebben EGY CSETTINTÉSRE lehet változtatni a dolgokon. Elhatározás kérdése. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen s lusta ember.
2015. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már eltelt jó idő azóta szóval nem könyörögnék sírva hogy fogadjon vissza.Csak önbizalmat kéne gyűjtenem mással megismerkedni,az a bajom hogy nehéz elkezdeni főleg ha nem lelkesedik,ha egymásra hangolódtunk már menne,előzőnél randira is ő hívott meg ő hajtotta a dolgok mégis ő dobott olyan dolgok miatt ami ha igaz lenne azt nem jópár hónap után kell közölni.Van kiszemelt de nem tudom milyen szöveggel kezdhetném teljesen ismeretlenként,nem akarok nagyon nyomulni se szóval így nehéz kezdeni
2015. nov. 29. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Az írásodból érezni h fülig szerelmes vagy még az előző csajodba. Előbb próbáld meg elfelejteni és utána már magabiztosan tudsz más lányokkal ismerkedni. Hasonló problémám van. 16/L
2015. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!