Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem szeret. De nem bírom ki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret. De nem bírom ki nélküle mindennap látnom kell. osztálytárs. Mit lehet tenni? 20/f

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős érzés, szintén 20/f.


Tenni semmit, max megpróbálsz belelátni a lányba olyan dolgokat, hogy miért jó, hogy nem jössz össze vele.


De először is azt kéne tisztázni, hogy tényleg nem jössz be neki, vagy csak te magyarázod be ezt magadnak?

Ha félénk srác vagy, akkor ott kell változtatni a dolgon, és még ki tudja mi lesz:D

2015. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
megbeszéltem vele mert már nem bírtam ki... és elmondta hogy nem érez többet...
2015. dec. 1. 18:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ez van én is így jártam,szar nagyon de sajnos nem tehetek ellene semmit,hiába hiányzik nem lehetek már vele
2015. dec. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg megkönnyebbülhetsz, hogy legalább megpróbáltad. És ez az egyetlen egy dolog ami számít ilyenkor. Az ilyen srácoknak mint neked, hamar lesz nőjük, mert legalább próbálkozol:D És biztos, hogy sokkal jobb mint ez a lány:D Nem mondom, hogy szard telibe ezentúl, bár ha ő ezt teszi, akkor te is csinálhatod vele nyugodtan, de ha nem akkor max próbálsz vele jópofizni, illetve bevállalósabb lenni a közelében(nem feltétlenül célozgatni arra hogy bejön neked, csak olyan dolgokat csinálni amit az emberek többsége nem merne, ami felhívja az emberek figyelmét..:D).. mert ki tudja, lehet cask az a kis őrültség, az a kis poén oldalad hiányzik neki belőled, az a laza, bolondos..:D
2015. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
van neki barátja én csak egy lelki szemetes dobozka voltam.
2015. dec. 1. 18:53
 6/12 anonim ***** válasza:
pont ez van velem is,ugyanez...
2015. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
de velem tökre elhitetett mindent mindent mindent...
2015. dec. 1. 18:58
 8/12 anonim ***** válasza:
alapítsunk klubbot.:/ Amúgy az is lehet, hogy csak segíteni akart neked, megesett rajtad a szíve, hogy bele vagy zúgva.. Lehetséges, hogy emberileg kedvel, csak mint pasijaként nem tud rád tekinteni.
2015. dec. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
velem is és kidobott csak úgy,azzal az indokkal hogy nem bír el egy kapcsolatot... á nem...
2015. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mit tegyek hogy elfelejtsem őt? egyszerűen semmit nemtudok csinálni.. nem tudom feltalálni magam csak ülök a gép előtt aztán görgetem a facebookot.
2015. dec. 1. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!