Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, vagy csak hülyéskedik velem?

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársam tetszik. Pár hónapja kezdett el tetszeni, amikor elhívott párnak esküvőre. Ott olyan jól elvoltunk, beszélgettünk, táncoltunk, hogy beleszerettem. Amúgy is jó barátok/haverok voltunk. Néha észreveszem, hogy rám néz, engem hallgat ha beszélek valakivel. Gyakran szokott idegesíteni pl.: gyengén megrúgja a fenekem, valamivel megcsapja... Jókat beszélünk és őszintén. Csak az a bökkenő, hogy van egy másik csaj akivel sokat beszél, és nem tudom, hogy ő nem e tetszik neki. Vele is sokat beszél, de ővele nem szokott hülyülni.És nem beszélnek négyszemközt soha. Lehet féltékeny vagyok rá, mert félek félreértelmezem a fiú jeleit.Segítsetek kérlek, mert nehéz így a tanulásra is koncentrálni. Bár az 5-ös átlag megvan, de nem akarok leromlani, mert folyton rá gondolok. Köszönöm előre

15/L



2015. dec. 1. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg neki, hogy mit érzel, ő nyitott azzal, hogy elhívott egy esküvőre ami azért eléggé különleges dolog :)
2015. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy meg merném neki mondani...Nem vagyok biztos benne, hogy kölcsönös e...
2015. dec. 1. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Na ne szerencsétlenkedj :D szépen hozakodj elő a dologgal :D hát még egy esküvöre is elhivott :o lehet ő is igy érez csak ő is parázik :D márpedig ha mindketten paráztok az nemjó :D szóval te most felvértezve azzal hogy mi azt mondtuk hogy csináld, CSINÁLD! :D ne féljél :D ha mégis esetleg elutasit akkor meg azt úgy is szokni kell :D na hajrá :D esetleg ird majd le mi volt mert érdekel :D
2015. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék előhozakodni, mert szerintem gáz az ha a lány kezdeményez a koromban.
2015. dec. 2. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, ha te kezdeményezel :)
2015. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!