Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nemrég...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taktikus kérdése:

Van egy lány aki nemrég próbált közeledni felém, de sajnos nem nyitottam felé. Hogy tudassam vele hogy nagyon fontos?

Figyelt kérdés
Nem voltam biztos benne hogy tetszem neki. Valamelyik nap hallotam a folyósón miközben a barátnőjének ezt mondta rólam:kis helyeske csak kár hogy rám se néz, meg hogy átnézek rajta. Hogy tudnám éreztetni vele hogy fontos nekem? 16/F
2015. dec. 2. 19:37
 1/2 anonim válasza:

Lehet gunyból mondta,vagy csak szórakozik

De amúgy menj oda hozzá és beszélgess vele,észreveszed rajta ha örül neked.

2015. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem, egyszer ha elmentek egymás mellett bátran stíröld le, és mosolyogj rá. Tapasztalatból tudom, hogy ettől a lányok elolvadnak.. Ha mindkettőtöknek van Facebookja írj rá. vagy előben menj oda, és beszélgess vele
2015. dec. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!