Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek? Többi lent!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Többi lent!

Figyelt kérdés
Még leirni is nehéz!van egy lány akivel általánosban jártam,nyolcadikban.Az év végén nem szakitotunk csak ugy egyik napról a másikra abba maradt a dolog,Most 3 év eltelteltével még mindig ugy gondolom ,hogy ha megkárne vagy csak utalna rá mindent otthagynék érte.Ha meglátom facen a képét görcsbe rándul a gyomrom és szinte rá sem tudok nézni annyira hiányérzetem lesz!Elvétbóve szoktunk találkozni ami irónikus mivel egy városban lakunk és akkor csak messziröl mindketten ledermedve nézük a másikat!:( Neki is volt azóta kapcsolata meg nekem is de sgyszeüen nem tudom elfelejteni!Nem merek ráirni söt még szerintem köszöni sem mernék neki,de ha öszejöhetnék vele akár csak 1 napra az életem már nem let volna hiábavaló.jövöre szegeden folytatom a sulit ugyhogy ez az utolsó évem hogy alakitsak valamit de egyszeröen nem megy.Ugyérzem hogy minden nap egy kicsit meghalok,és szeptember közeletével egyre szomorub vagyok.Nincs remény!

2015. dec. 3. 19:12
 1/9 A kérdező kommentje:
18/f
2015. dec. 3. 19:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy én mit tennék? Semmit. :/ Hogy te mit tehetsz? Azt írod, hogy 18 éves vagy, akkor ne viselkedj kisgyerekként. Odamész hozzája és leszólítod, ennyi a történet. Pláne ismered, tehát abszolút nem nagy feladat ez. Sok sikert! :)
2015. dec. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hívd el randira ennyi
2015. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de még "ránézni" is alig merek nem hogy randira hivni!:D
2015. dec. 3. 20:23
 5/9 A kérdező kommentje:
csak abban reménykedem hogy eljön a ballagásomra májusban!ha ott lesz akkor tudom hogy még szeret!és akkor majd leszólitom.
2015. dec. 3. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor felejtsd el szépen amit a filmekben láttál, mert nem így van ez.

Ha szeretnél hozzá közelebb kerülni azért tenni kell.

1) mitől félsz?

2) ha nem mersz hozzászólni mit szeretnél, vagy mire számítassz?

3) ne várd el hogy szaladgáljon utánad, nem fog. Tenni kell.

Szépen keresd fel a facén, írd neki hogy szia :D, és gondolkodás nélkül nyomj egy entert. Innentől kezdve nem lesz visszaút, és szépen kezdjetek beszélgetni, hívd el valahova, mitől félsz, vagy mi tart vissza? Mi történhetne?? Ne legyél már ilyen nyápic, cselekedj, mert késő lesz és qra meg fogod bánni...

Gondolkodás nélkül most írj rá!!!

2015. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek #6-ossal, egy dolgot azonban hozzá tennék: ne egy lány határozza meg az életed! Mi az hogy ha vele lehetnél már nem vagy hiábavaló? Becsüld meg amid van, csinálj valamit az önbizalmaddal! Értékes vagy ha van, ha nincs barátnőd.
2015. dec. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg igaz!mi történhetne?nem fogok belehalni!:D ha látom a buszon mikor délelöti váltásban megyek suliba délután rá irok!a krv életbe ugyis elköltözünk a nyáron németekhez ugy hogy ha beégek akkor sem lesz semmi!:Dkösz mindent!!!!!!ja meg ha kérdezi miéert irtam rá min mondjak? nem fogom rögtön azza kezdeni h még mindig szeretem!
2015. dec. 4. 18:01
 9/9 anonim ***** válasza:

miért miért....

miért?

Mert még mindig tetszik nagyon és szeretnéd újra ami régen volt. Mert szimpatikus. Mert szépnek tartod. Mert tetszik. Mert épp megfelelő a Mars-Jupiter állás. Könyörgök ne szórakozz már velünk, hajrá!

2015. dec. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!