Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek az jelent valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik. Barátok közelében idegesít, persze vicces módon és komolytalan, gyerekes velem, de ha ketten vagyunk, bármiről tudunk beszélgetni, komolyabb lesz velem, de nagyon kedves és mosolyog rám. Nem tudom ez jelent e valamit. Köszönöm előre is!

14/L



2015. dec. 3. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jelent semmit. Mindig más 4 szem közt beszélgetni, mint egy baráti társaságban.
2015. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jelent :O
2015. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Attol fugg o is hany eves stb...irj priviben ;)
2015. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kocuska válasza:
Ez alapvetően egy nagyon bonyolult és roppant emverfüggő. Most nagyon röviden csak ennyit mondanék de ha akarod hogy kifejtsem akkor írj :)
2016. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!