Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem akar járni velemm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar járni velemm, miért veszi ugyan azt a kifogást mindig elé?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok,fiú.Az unokatesómnak (én anya felõli 2.-dik unokatesója vagyok) van egy lány unokatesója (apa felõli 1. unokatesója).Az uncsim szülinapján megismertem és belé zúgtam...elkezdtünk facebookon beszélni és bevallta, hogy kedvel...addig a pontig jutottunk el,hogy randizni hívtam,és azt mondta "Ez csak egy olyan baráti találka lesz úgye?" ,de én mondtam,hogy randi.Azt mondja,hogy nem lehetne valós a kapcsolat mert van egy közös rókonunk,de én szerintem csak fèl....tudom,hogy kedvel és én is õt...nekem is ez lenne az elsõ szerelmem,akkor miért csinálja ezt?Össze vesztünk de rájöttem muszáj vele lennem....Akkor most, hogy tovább?Ugye azért mert van egy közös unokatesónk együtt lehetunk hisz más részekról vagyunk a lányal rókonok?!mièrt fél annyira? (Bocsánat a helyesírásért!)

2015. dec. 5. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
2 ok miatt nem tesz semmit: első, hogy talán ő tudja, hogy a te korodban pont nem ezzel kell foglalkozni, második az, hogy rokonok vagytok és ez nem vicces dolog. Úgyhogy felejtsd el. "Apa felőli első unokatesója", tehát neked másodtesó. Az nem egészséges! Úgyhogy foglalkozz nyugodtan a nyelvtannal és a matekkal!
2015. dec. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Matekal foglalkozok eleget...azért nem èn vagyok a hibás,hogy német iskolába járok...de, hogy, hogy másod tesók?Az nem akkor lenne ha mind ketten apa felöl lennénk?
2015. dec. 5. 17:15
 3/3 anonim válasza:
Nem vagytok rokonok.
2017. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!