Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel tavaly óta egy osztályba járok, tavaly kb egy szót se beszéltünk, és most év elején se, ha rám írt akkor mindig csak a leckét kérte el... Viszont november közepe fele rám írt és elmesélt valamit, én nagyon meglepődtem mivel azelőtt még soha nem beszéltünk semmiről, főleg nem cheten

Reggelente egy héten álatlában kétszer egy busszal szoktunk járni, mindig egy buszmegállóba szoktunk felszállni, de soha nem beszélgettünk, főleg nem ültünk egymás mellé

Aztán az egyik novemberi reggelen felszállunk a buszra és megkérdezi hogy mellém ülhet e mondom hogy persze és végig beszélgettük a fél óra buszozást

Ezt azóta kb 4-5-ször végig csináltuk

És ez így még arra is okot adhatna hogy elkezdjek reménykedni hogy bejövök neki

De ha beszélünk akkor most már mindig csak az iskoláról meg a zenéről tudunk beszélni, meg mostanában soha nem úgy jön ki a lépés hogy egy busszal menjünk,a suliba tök kedves velem de nem nagyon beszélünk viszont reggelente külön nekem is köszön hogy szia!, az a gond hogy ő mindenkivel kedves ezért nem lehet megállapítani hogy most mivan.... Ő nem az a csajozós típus... De az osztályban az egyik legmenőbb gyerek... Szerintetek van egy kis esélyem?, különben vannak pillanatok amikor nem csak a suliról meg a zenéről beszélünk

Ő neki különben nagyon fontos a zene..

Ajj nem tudom hogy most mi van..

Fiúk, akik nem nagy csajozó gépek ti mit csináltok ha tetszik egy lány?



2015. dec. 7. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Lassan közelítenék de félnék hogy elutasít. Valszeg bejössz neki csak nem tudja hogy neked ő tetszik-e.Rá mehetsz a srácra van esélyed :d
2015. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ő mindenkivel tök kedves... De azért köszi

Mások is nyugodtan irhatnak...

2015. dec. 7. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Az semmit nem jelent ha másokkal is kedves. Ha azt érzed neked és talán neki is egy kicsit több vagy akkor csak jó lehet :) (#1 commentelő)
2015. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb ha valahogy rákérdezel még ha nem is konkrétan.Vagy ha nincs elég bátorságod kérd meg az egyik barátodat hogy kérdezze meg ő tőle aztán ha esetleg válaszol adja át neked.
2015. dec. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Quasar07 ***** válasza:
Azta! Ez olyan mintha egyik napról a másikra megtetszettél volna neki. Neked tetszik? Viszonzod az érzelmeit? Mert akkor mutasd ki, nehogy azt higgye feleslegesen fektet beléd energiát.
2015. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon tetszik!

Csak nem akarok nyomulos lenni...

2015. dec. 16. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Már pedig lehetnél
2015. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Quasar07 ***** válasza:
Pedig kellene. Persze tudd hol a határ.
2015. dec. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!