Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdjem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
18 éves fiú/férfi vagyok, most szakítottak velem. A kapcsolatom nagyon jó volt egészen a végéig, amikor is ugyan egyik pillanatról a másikra szakítottak velem. Hogyan és hol keressek magamnak másik párt? Sajnos nem vagyok az a bulizós típus az exemet sem bulin ismertem meg, szóval szórakozó helyek kilőve. Még várni akarok, hisz még szeretem za exem nem akarok másik kapcsolatba menekülni, de egyedül sem akarok lenni. Megpróbálom minél hamarabb túltenni magam rajta és utána keresni magam mellé valakit. Sajnos Salgótarjánban élek és itt nincs túl sok választási lehetőség. Plázacica és r*bik nem érdekelnek ezért kértem tanácsot. Előre is köszönöm. :)
2015. dec. 7. 17:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és ha lényeges az előző kapcsolatom 26 hónapig tartott.
2015. dec. 7. 17:54
 2/2 anonim válasza:
Ha az előző kapcsolatodban igazán szerelmes voltál, akkor tudhatod hogy a szerelmet nem lehet keresni...
2015. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!