Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Bejövök valakinek,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaprofita kérdése:

Mit tegyek? Bejövök valakinek, közben meg mást kedvelek.

Figyelt kérdés

Általánosba járok, és október 11-én, tesi órán barátnőm jön oda hozzám, és bejelenti, XY-nak tetszem. Ezek után egy jó ideig nem is volt róla szó, csak megfigyeltem, hogy gyakran pillantgat felém.

December 4-én fent említett barátnőm jóvoltából "beszélgettünk". Igazából csak három mondatnyit társalogtunk.

Még aznap este megkeresett facebook.on, és szívecskés smile-val köszönt, és beszélgettünk hétvégén.

Aztán ma (dec. 7.) tesin elestem, sé megkérdezte, jól vagyok-e. Aztán edzésen kérdezte, hogy nem állok-e be, meg hogy mikor megyek haza. Na igen. Ez még nem minden.

A bökkenő az, hogy 5. óta bele vagyok zúgva egy másik srácba.

Szerintem még nagyon korai lenne egy kapcsolat. Bár őt sem szeretném összetörni.



2015. dec. 7. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem mondd meg neki, hogy még nem érzed azt, hogy készen állsz/ szerinted még nem igen lenne itt az ideje egy párkapcsolatnak; esetleg ha ez nem változik, térjetek erre a dologra vissza/ visszatérhetnétek erre a dologra, ha úgy gondolja/ ő is úgy szeretné. Szerintem ez pl nem lenne egyértelmű elutasítás, bár lehet, hogy annak venné, meg hát amúgy tényleg nem tudom, de most ezek jutottak eszembe. De ja és kezdhetnéd úgy, bár nemtom ,lehet, hogy ez kissé lekoptatósan hangozna, hogy te egy nagyon kedves fiú vagy, ezt mondanád neki; de hát nem tudom, ő szólt a barátnődnek, hogy szóljon neked, csak nem mer eléd állni? Azt is mondhatnád amúgy, hogy még várni szeretnél a párkapcsolatokkal. Hozzá is tehetnéd, hogy ez/ ilyesmi számodra még túl korai lenne, úgy érzed. És hát nem tudom, még utána is bármi kisülhet szerintem, hogyha ő is tetszik neked; de hát amúgy nem tudom, hogyha pl ő irányába később se lesz lángolás; hát na, szerintem mindenképpen olyannal gyere majd össze később is, akinél van; akinél úgy érzed, hogy tudnád egy életen át szeretni. Meg hát úgy fura is lenne, hogy nincs ló jó a szamár is, és akkor pl majd később, hogyha odajuttok, mindig azt a másik fiút képzeld oda majd magad mellé. Szerintem az túl fura lenne, meg majd kihasználás is kicsikét szerintem. De nem tudom, ha úgy érzed, hogy nem reménytelen, lehetséges, hogy majd valamikor őbelé is belészeretsz. Meg hát tényleg fura lenne mással, mint akivel fullra kölcsönös minden. Szerintem jó nagyon a kölcsönösség, és kell is.
2015. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!