Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiú ügyben kérnék véleményeket...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú ügyben kérnék véleményeket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van a suliban egy fiú nemsokkal idősebb nálam és van egy barátnője, akivel mellesleg egy osztalyba járok. És amikor egyutt vannak es a csaj beszél hozza, simongatja őt ő mindig engem figyel. Probalom nem felvenni, de feltunoen csinalja es nemtudom h ez mit jelenthet. Igaz hogy egyszer leégtem előtte barátnőmmel de az már régen volt. Mindig mikor kimegyek es o is ottvan a baratjaival akkor oyan dogot csinal hogy vegyem őt észre vagy nemtudom mit akar jelenteni. Dehát van barátnője, akkor?
2015. dec. 9. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor van baratnoje
2015. dec. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hol itt a kérdés? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ott a kérdés, hogy mit tegyek? Vagy jelent ez valamit?
2015. dec. 9. 21:57
 4/9 anonim ***** válasza:
A jelek azt mutatják hogy tetszel neki, viszont akkor a barátnő szerencsétlen helyzetben van. Beszélgetned kéne vele, ha neked is tetszik, és megismerkednetek, de egy dolgot biztosíts nála, hogy a barátnő vagy marad és te nem és vice versa. Nem túl fair a lánnyal szemben az, amit csinál, és hogyha érintett leszel akkor tőled sem az. Egyébként milyen kapcsolatban vagytok a Barátnővel?
2015. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok az a merész lány aki odamenne egybfiuhoz beszélgetni, csak kiszúrtam hogy folyton néz. De nem köszön se semmi. Elég jóba vagyok a barátnővel.
2015. dec. 9. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy te menj oda:) Elég ha szemezéssel ráveszed hogy odajöjjön, vagy ha jelzed máshogy hogy nem zavarna.


Jóban vagytok mint jó barátnők, vagy csak jó a viszony de nem nagyon lógtok együtt? Mert nem a legszebb dolog lecsapni egy barátnő kezéről a fiúját, akár működött a kapcsolatuk akár nem. Ha pedig nem nagyon barátkoztok akkor ne is nagyon számíts arra utánna:/

2015. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4 és #6 voltam
2015. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De hogyan jelezzem? Én nem tudok vele szemezni mert egyszeruen furának tartanám, hogy ott üll mellette a baratnője es meg szemezek vele. De a baratnoje nem is figyel ra mikor egyutt vannak mindig mással van elfoglalva csak ülnek egymás mellett es o akkor szok engem nézegetni. De nem szeretném elvenni őt tőle mert egy gerinctelen dolognak tartom. Csak baratnok vagyunk de nem lógunk együtt itt ott elbeszélgetünk.
2015. dec. 9. 22:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyere cs 1.6ozni inkabb
2015. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!