Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy tetszek egy fiúnak?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
jelekből
2015. dec. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Néz, szemkontaktusra törekszik, mosolyog rád, ezek az első jelek, ha megtetszik egy lány.
2015. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
élőben sokszor figyel téged,esetleg kérdez. Ha meg félősebb akkor FBn tuti belájkolja akármilyen butaságot teszel ki.
2015. dec. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ kinek akarsz tetszeni tudod én azt vettem észre hogy minden fiú máshogy mutatja ki az érzéseit de az ilyen kérdésre lányok azért nem szoktak normális választ kapni mert be kell vallani hogy veletek ellentétben mi fiúk nem igazán beszélünk egymás között az érzelmeinkről (max nagyon ritkán)
2015. dec. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ha nem néz a szemedbe és nem is mosolyog rád, akkor sincs minden veszve, mert lehet hogy csak nem mer. Kérd meg a barátnőidet, vagy csak egyet hogy amikor a fiú közelébe vagytok nézze a fiút amikor te pl háttal vagy oldalt állsz neki. Vagy próbálj meg te rámosolyogni akkor már lehet hogy ő is fog, de ha félénkebb akkor kizárt dolog hogy rádmosolyog elsőnek :)
2015. dec. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó részben igazad van, tényleg nem beszélgetünk fiúként ilyenekről, de azért valamilyen szinten meg tudjuk válaszolni a kérdést, ha nagyon akarjuk.:D


Ami azt illeti, sokat bámul téged, mosolyog rád, jó kedve van amikor a közeledben van, örül neked, a testbeszéde is azt árulja el, hogy feléd menne leginkább, segít dolgokban, próbál a kedvedben járni, keresi a társaságod, foglalkozik veled, megvéd ilyenek..

2015. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mosolygás, amikor nevet akkor gyakran néz rád, ,,Véletlenül" hozzádér,
2015. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!