Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez jelent valamit?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelent valamit? (Többi lent)

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Van egy srác, aki 21 éves, néha összeszoktunk ülni matekozni mert én hülye vagyok belőle. Olyankor folyamatosan mosolyok, és mindig valahogy úgy ül hogy nagyon közel legyen hozzám, mintha azt akarná hogy valami testi kontakt legyen közöttünk.

Ez jelenthet valamit? Vagy csak beképzelem? :(



#fiú #mosoly #matekozas
2015. dec. 15. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Remélem beképzeled:( Kicsit idős hozzád véleményem szerint. De ki vagyok én, hogy ítélkezzek? Ha tetszik, hajrá, mutasd ki neki.
2015. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Több mint valószínű, mint ahogy az is hogy csak "arra" kellenél neki!
2015. dec. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan.. #1 voltam
2015. dec. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, kedves 2. :)
2015. dec. 15. 22:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló, ő csak elmondta a véleményét. Lehet hogy nem ez volt a kérdés, de valamilyen szinten hozzá tartozik. Még mindig #1
2015. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg rohadtul hozzá tartozik.

Vagy csak kufircolni akarsz vele? Mert most már úgy tűnik. #2 voltam

2015. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Látom nagyon tudod a szándékaim.

Ugyan kérlek.:D

2015. dec. 15. 23:03
 8/8 anonim válasza:
szerintem csak te próbálod magadnak ezt bemesélni. én is voltam régebben ilyen helyzetben. azért van közel hozzád, hogy jobban megértsd. és ha korepetál, akkor a matekra figyelj. ne rá :)
2015. dec. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!