Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha napok óta meg se nézi az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha napok óta meg se nézi az üzenetet, az is egy üzenet?

Figyelt kérdés

Szóval ennyire kics_szettül nem érdeklem? Akkor van hogy még csak nem is láttamozzátok?


(komoly válaszokat légyszi)



2015. dec. 15. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Valószínűleg tojik a fejedre, már bocsi.
2015. dec. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Vagy csak simán nem ér rá
2015. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

(Azért az utolsó kulcsszavad sok mindent elárul az érzéseidről....:D)

Hát lehet hogy nem ér rá (nekem is szoktak úgy összejönni dolgok,hogy ha sikerül kerítenem magamnak egy kis szabadidő,akkor azt inkább pihenéssel töltöm:)) am hány napja nem ír? Van egyáltalán online? Milyen kedve volt eddig,amíg beszélgetettek? Mióta beszéltek?, stb...ezekre jó lenne tudni a választ,hogy pontosabb választ tudjunk adni :) ;)

2015. dec. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
a mai facebook társadalomban azt hiszem, az az elutasítás jele igen :) nemtudom mennyi idősek vagytok, de az emberek 90%ánál napi 24-ben ott a telefon, úgyhogy ha nagyon szeretne már válaszolhatott volna :) sajnálom
2015. dec. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de nálam úgy van hogy ha jön bármilyen üzenet arról a telefonom értesítést küld..és ha akkor épp nincs is időm megnézni,azért amint lehet elolvasom és válaszolok.. kivéve ha olyan személytől jön akit nem bírok vagy nem akarok vele beszélni,nála meg sem nyitom az üzenetet..szóval ha ebből indulsz ki akkor ja,ez is egy üzenet,mégpedig a kopj le a fxszom sem kíváncsi rád fajtából :(
2015. dec. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Csak bánt, hogy amúgy nem vagyunk rosszban, most meg csak random, minden ok nélkül elkezdett ignorálni..

De olyan viszonyban meg nem vagyunk hogy elkezdjem b_szogatni, hogy héé, mi van veled, élsz még?

Az inkább megalázkodás lenne már, mint cuki, vagy célravezető:C

De hát ahogy érzi..

2015. dec. 19. 15:52
 7/12 A kérdező kommentje:

2# azt mondjuk még elhiszem, hogy suliidőben elfoglalt, tényleg rengeteg cucc volt neki akkor. De most meg ha egész nap fent van, nem hiszem hogy nagyon fájna két szót visszaírnia.

Vagy legalább akkor személyesen ne viselkedjen megtévesztően bűbájosan:/

2015. dec. 19. 15:58
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Egyes nőknek mániája hogy állandó megerősítésre vágynak. Bízz meg benne. Ha meg beszélgetni akarsz vele, talalkozzatok.
2015. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ooo, de nem vagyunk olyan jóban, hogy meg merjem kérni, hogy találkozzunk.

Mármint elbeszélgetünk, meg nagyon kedves, de ha megnézni se tudja az üzenetem, elég furán venné ki magát ha felhívnám, hogy találkozzunk...

Attól tartok nem nagyon tudok most mást tenni, csak gyakorin idegesíteni az idetévedőket:c

2015. dec. 19. 16:25
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne zavartasd magad ezen. Nem fog letörni a keze attól, hogy visszaír, de általában akkor szokott így lenni szerintem, amikor nem "barátilag" beszélgettek, hanem valami "más szándékkal", majd lemond erről, mert más csaj van kilátásban, és így általában a baráti sztátusz sem marad meg:( (ami engem is szokott zavarni)

Pl. magamon is gyakran tapasztalom, hogy ha valakitől "elvárok" valamit, pl. kapcsolatot, és csalódást okoz, azért a barátság is másképp jön ki onnan.

Vagy épp az is lehet, hogy még mindig a barátod, semmi baja veled, de nem beszélget minden barátjával napi szinten.

Azt nem tudom, hogy milyen helyzetet takar ez a kérdés.. De én sem tudnék empatikus csaj létemre olyan pasikkal dumálni egy ideig, akik akarnak tőlem valamit:D

Az nem igaz, hogy nem érdekelnek.

2015. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!