Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van e esélyem olyan lánynál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e esélyem olyan lánynál akit az interneten ismertem meg 2 éve de nem találkoztunk még és mostanában nem igazán értem a viselkedését? A többi lent

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 2 éve ismertem meg eredetileg csak beszélgetni akartam vele, miután meg ismertem utána lett barátnőm meg neki is lett barátja és akkor nem erőltettem azt hogy találkozunk csak az interneten mondjuk ő 135 km-re lakik tőlem tehát nem a közelben ezért eleinte csak beszélgettünk de folyamatosan szinte minden nap. Mostanra ott tartunk, hogy egyikünknek sincsen senkije és én idő közben el kezdtem iránta érezni valamit még én sem tudom mit ezért úgy gondoltam hogy most akkor el hívom egy randira de most meg nem akar velem találkozni úgy veszem észre az elmúlt időben többször próbálkoztam de mindig talált valami ki fogást hogy miért nem találkozunk hol azt mondja tanulnia kell hol azt hogy nincs otthon vagy hogy segítenie kell barátnőjének ilyenek meg az elmúlt időben nagyon nem is levelezünk egymással én írok neki látom hogy fent van de nem nézi meg csak 2-3 nap múlva és akkor is csak pár sort ír vissza vagy küld egy smilet és ennyi pedig régen nagyon sok közös témánk volt. Meg mostanában egyre aktívabb az interneten amit régen egyáltalán nem csinált most meg olyan oldalakra regisztrált mint pl bado, tinder ő erre azt mondja hogy csak ismerősöket akar találni nem pasit mert ő neki nem lenne ideje egy pasira mert idén érettségizik. És nem igazán értem a mostani viselkedését hogy miért csinálja ezt.Szerintetek van esélyem ennél a lánynál még vagy sokat vártam vagy talán esetleg lehet hogy van neki egy pasija hogy ennyire nem akar velem találkozni. Tehát nem tudom mit csináljak egyáltalán beszélgessek vele vagy csak áltatnám magam ?

2015. dec. 16. 19:14
 1/1 anonim ***** válasza:
nem igazán
2015. dec. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!