Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit irjak neki? Kezdetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak neki? Kezdetben mirol beszeljek vele?

Figyelt kérdés

Mar regota szerelmes vagyok egy sracba (aki egy evvel fiatalabb mint en.Nem tudom h ez szamit e..)

Szinte minden nap beszelunk egy kicsit.. de amikor nem akkor ugy csinal mintha nem is ismerne:(. Sajna nem talalok olyan kozos temat amirol lehetne beszelgetni. Ezert kerem h segitsetek pls.


2015. dec. 21. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha minden nap beszéltek akkor mi az hogy kezdetben miről beszélj vele?

És mi az hogy pls? Szerintem már ágyban a helyed ha ilyeneket írsz

2015. dec. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sz*pd le, az mindig jó közös témának! :)
2015. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 >_< ***** válasza:

Szerintem nem baj a korod, sőt én például tudnám díjazni ha egy érett gondolkodású lánynak jönnék be. Van pár osztálytársam is akinek idősebb barátnője van hoszú évek óta.

Próbálj találni valami közös hobbyt amiről dumálhatnátok. Ha máshogy nem megy akkor kérdezd meg mi a kedvenc könyve/filme esetleg videojátéka és olvasd el/nézd meg, vagy ajánlj neki te valamit és akkor máris lesz egy jó közös témátok. Én egyszer így kezdtem egy lánnyal a beszélgetést, egyszerre néztünk meg filmeket és utána beszéltünk róluk.

Ha egy iskolába jártok az nagyon sokat segíthet. Tanárok, tantárgyak és a suli kibeszélése számomra eddig kifejezetten jó témának bizonyult, erről bárkivel beszélhetsz, mindenki utál vagy szeret bizonyos dolgokat.

Utolsó ami most eszembe jut a karrier, továbbtanulás, mi leszel ha nagy leszel-féle kérdések.


Remélem tudtam segíteni, sok sikert :)

Esetleg valahogyan utalhatsz arra hogy mi tetszik benne, hátha eddig nem jött rá hogy érzel iránta.

2015. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!