Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy olyan lányba aki nem is tetszik. Meg úgy semmi különleges. WAT?

Figyelt kérdés
Ezt valaki meg tudná magyarázni hogy miért meg hogyan? :D
2015. dec. 22. 05:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem és a tetszés nem véletlenül külön dolog... Több ember is tetszhet, külső vagy belső tulajdonságok alapján, de csak egybe lehetsz szerelmes. Ha szerelmes vagy, akkor megfogott a lányba valami... Nem kell hogy az külső tulajdonság legyen
2015. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De igazából belső sincs ami megfogna :D

Esetleg valami olyat látok bele amilyen nem is? :D

2015. dec. 22. 07:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak genjutsu. Képzeled!
2015. dec. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi előfordul. :D
2015. dec. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát érdekes. Ahhoz, hogy én szerelmes legyek, szükség van a külső és a belső tetszésére, megfelelőségére egyaránt. (Igen, a külső is, most gondolhattok felszínes senkinek, én nem vagyok szent, őszintén megmondom)
2015. dec. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen meg tudlak érteni én is voltam már hasonló helyzetben kétszer is.

Összejöttem 2 csajjal, akiknek csak a belsője volt szimpatikus, de testileg nem igazán vonzódtam hozzájuk.


Egyáltalán nem ajánlom!

Egy jó kapcsolatnak része kell, hogy legyen a testiség, különben csak ilyen legjobb barát hangulata lesz az egésznek.

A szerelem nem elég... kell hozzá a vágy is különben nagyon száraz lesz a kapcsolat.

2015. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tetszik = fel tudod sorolni a pozitív tulajdonságait amiért tetszik, viszont ha ismernéd a negatívakat, lehet már nem is tetszene

szerelem= nem tudod miért szereted, egyszerűen itt a tolerancia már nagyobb azért, hogy a rossz tulajdonságok is elférjenek

2016. dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!