Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, volt osztálytársam. Idén mentem új suliba, elsőtől fogva osztálytársak voltunk, de tanév végén kezdett el tetszeni. Sajnálom, hogy már nem egy osztályba járunk. Padtársam is volt és amikor elültettek mellőle, szomorú voltam, mert olyan jókat nevettünk...

Helyesnek találom nagyon, évről évre egyre helyesebb lett szerintem. Ügyesnek is találom, mert nagyon jó a sportokban, erős (nem tiszta kockahasú és nem tisztára kigyúrt azért). Tanulásban annyira nem jó, kb 3-as de nem ez a lényeg mert igyekszik azért. Vicces,van humora. Kedves, aranyos. Legalábbis velem az volt és ahogy észrevettem, biztosan az. Háromnegyed évvel idősebb nálam.

Amikor facebookon látom a képeit, amiket kirak, mindig eszembe jut és hiányzik, hogy már nem járhatunk egy osztályba és nem ülhetünk egymás mellett, és nagyon helyesnek találom. Amikor belájkolta az egyik képemet, boldog voltam és megint ő jutott eszembe meg a sok röhögésünk együtt. Néha vele álmodom, sokszor eszembe jut. Múltkor összefutottam vele és hirtelen zavarba jöttem, nem mertem ránézni.

Most akkor szerelmes vagyok belé? Nem voltam még szerelmes sosem. Olyan szívesen lennék a barátnője. Neki nincs jelenleg barátnője, de szeretne. Ha szerelmes vagyok belé akkor mit csináljak? Elmondjam neki? Ha igen hogyan? Vagy mi legyen?


2015. dec. 22. 21:37
 1/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. dec. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
13, lassan 14
2015. dec. 22. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Azta... Ijesztően hasonlít az eseted az enyémre!
2015. dec. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 El Greco ***** válasza:
Én dettó így voltam pár éve ennyi idősen, de a lány, aki tetszik, az osztálytársam maradt, és azóta se mondtam meg neki.
2015. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem szerelem, csak kedveled és tetszik neked. Ha szerelmes leszel, nem lesz kérdés, érezni fogod. ÉN úgy gondolom még ne mondd el neki. Próbálj meg újra beszélgetni vele, még ha nem is vagytok osztálytársak. Egyébként meg jobb is, mert osztálytárssal összejönni nem túl előnyös.
2015. dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy!!!! 😍😍😍😍
2015. dec. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az teljesen normális hogy szerelmes vagy :) Nem szoktál vele beszélgetni?
2015. dec. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!