Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El lehet felejteni valakit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni valakit?

Figyelt kérdés

Nos, nem tudom, hogy jó kategóriába írom, de....

Ha valakit nagyon szeret az ember és mondjuk ez viszonzott, de nem lehetnek együtt egy nagy probléma miatt és pár hónap múlva már találkozni sem fognak.... És állandóan rá gondolsz... És félsz attól, hogy hamarosan nem fogod látni többet. El lehet felejteni idővel? Mert most úgy érzem, hogy képtelenség, de lehetséges?


Eléggé tragikusan vázoltam a helyzetet, elnézést!:D

A válaszokat előre is köszönöm!

És boldog karácsonyt kívánok!:)


2015. dec. 23. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Noha nálam nem volt viszonzott,mégsem tudtam elfelejteni 2 évig. Aztán jött valami,amivel tett érte,hogy elfelejtsem...el is felejtettem,sőt,most már kellemetlen személy.

Valószínűleg,ha nem teszi azt,amit tett,akkor mai napig sem sikerül elfelejteni.

Készülj fel,nagyon nehéz lesz,hacsak meg nem romlik a kapcsolatotok. /De saját tapasztalat,az még ennél a semmilyen állapotnál is rosszabb./ :(


Boldog károcsnyt neked is,és sok sikert! :)

2015. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
alap hogy el lehet, nem is kell sok idő hozzá. Jönni fog másvalaki aki le fogja kötni a figyelmed.
2015. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
első, de itt a találkozás se fog megvalósulni többé. Nem ilyen személyes kapcsolat lesz ez már, szóval az ilyen az elpárolog. Hacsak nem akarjátok facen vagy valahogy neten keresztül folytatni a dolgot..
2015. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejteni nem, max. nem gondolsz rá egy idő után.

Jól mondják, ha már nem látod többé, egy idő után érezni fogod, h szinte nem is gondolsz rá! :)

2015. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!:)

Valóban nehéz, de remélem, hogy igazatok lesz.. Biztosan...:)

2015. dec. 23. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Közel 1 éve nem beszélek egy lánnyal, párkapcsolatban élek és még mindig hiányzik, pedig nem a legjobb módon váltunk el...
2015. dec. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
El.
2015. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejteni, nem hiszem.Nagyon elhalványul és nem gondolsz rá magadtól, de ha valahogy előkerül valami a közös időből, akkor elő fog jönni.Első barátnőmmel ez van, pedig egy ideje szétmentünk már.
2015. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb hozzászólásokat!:)

Igen, én is úgy érzem, hogy legfeljebb csak halványodni fog az érzelem...

Azért számomra legalábbis (hogy is fogalmazzak?) szomorú dolgokat írtok....

2015. dec. 23. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!