Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Van egy fiú,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Van egy fiú, aki tetszik és mint kiderült, én is tetszettem neki, de nemrég óta van egy barátnője.

Figyelt kérdés
én 16/lány ő 17/fiú
2015. dec. 23. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nem tetszel neki. Amúgy milyen szó az, hogy "óta"?
2015. dec. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd. Van barátnője
2015. dec. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha van barátnője,akkor hagyd békén! Had legyenek boldogok! Őt választotta,valószínűleg nem véletlen.
2015. dec. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves első, egy magyar szó, de bocsánatot kérek, ha rosszul használtam:) Nem terveztem semmi gonosz dolgot tenni, elmondani sem akarom neki. Igazából annak örülök, ha boldog. Már annyi lánnyal kavart a srác, hogy nem hiszem, hogy sokáig együtt lesznek.
2015. dec. 23. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!