Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 11edikes fiú vagyok és kilence...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

11edikes fiú vagyok és kilencedik óta szerelmes vagyok egy lányba az osztályomból mit csináljak?

Figyelt kérdés
A lánynak fél éve barátja van és biztos forrásból tudom, hogy már megtörtént köztük a dolog. Kilencedikben és tizedikben a lány elhívott találkozni és sokat beszélgettünk és be is vallotta hogy szeret, de én családi gondok miatt depressziós voltam és nemet mondtam neki mert össze voltam zavarodva. De rájöttem hogy azóta is szeretem. Mit csináljak?
2015. dec. 23. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

MONDD EL NEKI ?!?


PL... -.-

2015. dec. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok, engem is felülmúltál! :P


Am ha úgy látszik hogy vannak valahogy de annyira jól nem akkor mondd el neki.

Ha nagyon jól kijönnek akkor nemtudom. De ha szétmentek kezdj finoman utalni a dologra. Aztán lassacskán egyértelműsítsd.

2015. dec. 24. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy a srácnak hullámhangulata van és egyszer normális vele, egyszer bunkó. Letiltja a SAJÁT BARÁTNŐJÉT azzal az indokkal, hogy unja. Csakhát. A lánnyal rég óta nem beszélünk és nem tudom hogy elegyedhetnék vele szóba
2015. dec. 24. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:

A lányok az őszinteséget szeretik.Most kapásból nekem is az ugrott be először hogy "Hmmm,vajon ha simán csak karácsony alkalmából ráírnál,akkor tudnál e valami párbeszédet kezdeményezni vele és ha igen...bla bla..."


aztán eszembe jutott:Ne játszd meg magad.2 év hosszú idő.Itt az ideje hogy őszintén kimondd neki.

Tudom,ez körülbelül így válaszként a kérdésedre annyira kellemes mint drótkerítéssel fogatmosni,de ez a legtisztább és legcélravezetőbb út.


1.)Neked könnyebb lesz,és nem őrlöd magadatr tovább belülről

2.)Őszinte leszel azzal a lánnyal aki most is elképzelhető hogy vonzódik hozzád,de lehet hogy simán csak barát akar veled maradni.Nem tudom.A lényeg hogy őszinte leszel hozzá,és ezért ő is őszinte jelzéseket,gondolatokat fog neked válaszolni.


Ha meg nem jön össze,hát kerekerdő dombocska,ez van.Legalább megpróbáltad.

2015. dec. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!