Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmi bánat hogyan lépjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi bánat hogyan lépjek tul rajta?

Figyelt kérdés
szerelemes vagyok egy lányba de nem rég ösze jőtt egy másik fiúval és ez nekem fáj mert nem az enyimé tudom nem irnányithatom az èrzéseit de én közben bele halok ugy fáj 15 éves vagyok nehezen tudom el engedni néhéz és fájdalmas tudom jön màik de enyire hogyan tud fájni és alig briom elengedni nézem a képeit és sirok hogy hiányzik akármit csinálok ö rá gondolok mit tudok ijenkor teni nem megy hogy el felejtsem
2015. dec. 24. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Első sorban ajánlok neked egy jó kis nyelvtan könyvet, olvasgassad kicsit és ez most neked fontosabb, mint a csajozás. Mellesleg gyenge vagy! De nagyon! És most meg lehet sértődni, de akit így lenyom békába egy érzés az gyenge, mint a lepkefing. Ennyi.


Mondom: tanuldd a nyelvtant!

2015. dec. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

"Mondom: tanuldd a nyelvtant!"

..........

Látom, neked sincs helyesírás-ellenőrző a gépeden:D

2015. dec. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is:Az első kommentelő egy farok.Téma lezárva,egy kicsinyes farok,aki valszeg még életében nem volt szerelmes,de a sztratoszféra magasságából osztja az észt.Szóval kérdező,ne is olvasd el a válaszait.


Másodszor pedig:Én is egy ilyen epizódon vagyok most félig meddig túl.De nekem is folyamatosan csak ő járt az eszemben,és sors fintora,de nekem is lecsapták előttem.

Annyit tudsz tenni hogy kerülöd.

Minden egyes találkozás csak emlékeztetni fog rá,és arra hogy hiányzik neked.

Eléggé szopó helyzet,de az idő,mint megannyi bajra,erre is orvosság.Sajnos monopóliumot élvező orvosság,más nem fog segíteni.


Szóval kitartás,gondolkozz addig is bármi máson.

2015. dec. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi meg brobálom el felejteni volt amikor be rugtam akor csak pár oráig voltam boldog utána ismét a szivem szakadt meg
2015. dec. 24. 17:08
 5/8 anonim ***** válasza:
15 évesen magát a piát ne nagyon próbálgatsd szerintem,de mint szívügyekre használt gyógyírt egyáltalán ne használd.Alkoholba folytani bármit is a lehető legrosszabb lépések egyike.
2015. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát tudom de egy idejig boldog voltam
2015. dec. 24. 19:04
 7/8 A kérdező kommentje:
:(
2015. dec. 26. 19:30
 8/8 Ombre105 ***** válasza:

Nyugi, engem meg ott hagytak és most azt élvezi hogy az új pasija mellett számára (gondolom barátok), nekem tuti vadidegen pasik nyalják a fülét, úgy hogy pasija van. Szerintem komplett idióta.

Nem tudom, nem nyaldosnám olyan csajnak a fülét, amelyiknek pasija van. De legalább kiderült, hogy k.urva és nem kell érte szenvednem ^^

2016. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!